Ogłoszenia o pracę

Weź udział w rekrutacji na poniższe stanowiska:
Kierownik produktu

nr ref. KPt/17

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • tworzenie nowych produktów od wstępnej koncepcji do Proof of Concept
  • prowadzenie lejka produktowego, tworzenie i aktualizowanie dokumentacji produktowej oraz analiza rentowności produktów
  • odpowiedzialność za ciekawe i efektywne przekazywanie organizacji wiedzy o produktach
  • współtworzenie kanału sprzedaży partnerskiej i utrzymywanie relacji z partnerami firmy.

Wymagania:

  • znajomość infrastruktury serwerowej (serwery dedykowane, storage, sprzęt sieciowy)
  • znajomość europejskiego rynku wynajmu serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej
  • znajomość typów i form usług świadczonych przez AWS, GC i Azure
  • znajomość usług, ich komponentów, technologii, rynku, trendów i klientów w obszarze ICT lub nowych technologii
  • doświadczenie w tworzeniu Business Case
  • doświadczenie w zarządzaniu mikroprojektami do poziomu Proof of Concept
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • zdolność analitycznego myślenia, kreatywność.

Mile widziane:

  • networkingowa znajomość kluczowych graczy w obszarze chmury i serwerów dedykowanych
  • znajomość branży bezpieczeństwa systemów IT ze szczególnym uwzględnieniem warstw aplikacyjnych
  • znajomość ITIL
  • znajomość Agile, Scrum
  • znajomość keynote lub prezi
  • znajomość narzędzi Jira i SalesForce
  • znajomość ServiceNow.

Oferujemy:

  • dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia (produkty, współpraca partnerska)
  • pakiet medyczny
  • pakiet Multisport
  • imprezy integracyjne
  • dodatek kawowy
  • dogodne warunki parkingowe
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o wysłanie CV z podaniem numeru referencyjnego na adres: praca@atman.pl.

Do oferty proszę dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883).

Inżynier Data Center

nr ref. IDC/17

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • kontrolowanie, nadzór i monitorowanie pracy urządzeń centrum kolokacyjnego (m.in. zasilanie elektryczne, generatory prądotwórcze, UPS-y, klimatyzatory i systemy ppoż.)
  • koordynacja prac naprawczych dokonywanych przez służby wewnętrzne lub podwykonawców
  • kontrola wzrokowa stanu systemu sygnalizacji, a także włączanie, wyłączanie i resetowanie urządzeń itp.
  • montaż i demontaż urządzeń w szafach telekomunikacyjnych
  • wymiana taśm w bibliotekach taśmowych, wymiana dysków w macierzach
  • zestawianie połączeń przy pomocy patchcordów UTP i FO
  • wykonywanie zadań w ramach usługi „zdalne ręce”
  • przyjmowanie i realizacja zgłoszeń oraz szczegółowe raportowanie stanu obsługi zgłoszenia.

Od kandydata wymagamy:

  • wykształcenia w zakresie elektrotechniki, elektroniki lub telekomunikacji
  • podstawowej znajomości systemów zasilania elektrycznego, klimatyzacji i stałych systemów ppoż.
  • dobrej znajomości komputera, aplikacji biurowych i pracy grupowej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (porozumiewanie się z klientem w ramach czynności obsługi kolokowanego sprzętu oraz w ramach raportowania)
  • mile widziane jest posiadanie uprawnienia elektrycznego w zakresie eksploatacji „E”.

Pożądane cechy kandydata:

  • komunikatywność
  • sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwe przyswajanie nowej wiedzy
  • podzielność uwagi.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym centrum danych
  • pracę w trybie zmianowym 12/24/12/48
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • pracę w miłym zespole
  • umowę o pracę.

Zamknij
pixel