Ogłoszenia o pracę

Weź udział w rekrutacji na poniższe stanowiska:
Administrator OpenStack / Inżynier Cloud

Poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do zespołu technicznego zajmującego się utrzymaniem i rozwojem naszego wiodącego projektu: platformy Atman Cloud.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • utrzymanie, wdrażanie i rozwój środowiska Atman Cloud
  • proaktywne monitorowanie, rozwiązywanie problemów i dokonywanie zmian w ramach obsługi zgłoszeń, projektów oraz incydentów.

Oczekiwane kompetencje:

  • wiedza z zakresu administracji OpenStack tj. znajomość architektury oraz modułów OpenStack
  • znajomość narzędzi do automatyzacji dużych środowisk (np. Ansible, Puppet, Salt)
  • znajomość narzędzi do monitoringu rozproszonych systemów (np. ELK, Grafana, Nagios, Zabbix)
  • wiedza dotycząca systemów Linux na poziomie RHCSA
  • wiedza dotycząca sieci komputerowych na poziomie CCNA
  • znajomość języków skryptowych
  • mile widziana wiedza z zakresu administracji systemami storage open-source (np. Ceph, Gluster, Lustre)
  • mile widziana znajomość administracji sprzętem serwerowym i sieciowym.

Wymagania ogólne:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej i prowadzenie korespondencji
  • umiejętność pracy w zespole.

W przypadku kiedy nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań, oczekujemy umiejętności oraz chęci do szybkiego przyswajania wiedzy :)

Oferujemy:

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • po okresie początkowym możliwość pracy zdalnej z okazjonalnymi wizytami w biurze
  • dostęp do narzędzi umożliwiających pracę zdalną oraz grupową
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet medyczny – Enel-med
  • pakiet Multisport.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego:
Link do formularza - Administrator OpenStack / Inżynier cloud

Administrator systemów i sieci w Dziale XaaS / Windows

Wymagania:

  • dobra znajomość technologii Microsoft (Windows Server, AD, DHCP, DNS, WSUS, MS Exchange, O365 etc.)
  • znajomość technologii VMware
  • dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym (HelpDesk)
  • znajomość podstaw VoIP i sieci
  • znajomość technologii storage
  • znajomość technologii backup (preferowane Commvault).

Obowiązki:

  • utrzymanie i rozwój systemów informatycznych opartych na rozwiązaniach Microsoft
  • współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • aktywny udział w pracach projektowych dotyczących nowych rozwiązań informatycznych
  • zarządzanie sprzętem, licencjami i certyfikatami podległych systemów.

Oferujemy:

Link do formularza - Administrator systemów i sieci w Dziale XaaS / Windows

Administrator systemów i sieci w Dziale XaaS / Linux

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymanie jednej z największych w kraju infrastruktur serwerów dedykowanych
  • projektowanie i rozwijanie usług XaaS (Cloud, Backup, Storage as a Service…)
  • wdrażanie i utrzymanie sieci i systemów dla klientów Atmana
  • diagnozę i rozwiązywanie problemów w ramach trzeciej linii wsparcia.

Od kandydatów oczekujemy:

  • trzyletniego doświadczenia w administracji systemów Linux i sieci w rozbudowanych środowiskach
  • doświadczenia w administracji systemami Firewall/UTM (Cisco, Fortigate lub inne)
  • znajomości systemów zarządzania konfiguracją (np. Ansible, Chef, Puppet, SaltStack)
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • rzetelności, odpowiedzialności oraz dbałości o bezpieczeństwo.

  • certyfikacja (np. RHCSA, CCNA, CCNP).

Oferujemy:

Link do formularza - Administrator systemów i sieci w Dziale XaaS / Linux

Business Development Manager

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż usług telekomunikacyjnych i data center do klientów biznesowych.

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • inicjatywa, konsekwencja i skuteczność działania
  • ukierunkowanie na realizację celów
  • dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi
  • dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B.

  • doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych lub z obszaru IT.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokiej i stabilnej pozycji na rynku profesjonalnych usług telekomunikacyjnych
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne premie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy
  • możliwość sprzedaży zaawansowanych technologicznie rozwiązań wysokiej jakości
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny
  • pakiet Multisport
  • przyjazną atmosferę pracy.

Link do formularza - Business Development Manager

Zamknij
pixel