Aktualności

Aktualności

Nowości o firmie i jej usługach

Anty-DDoS, czyli ABC Twojego BCP – webinar

14.05.2021
Wydarzenia

Wraz z firmą Radware zapraszamy na webinar Anty-DDoS, czyli ABC Twojego BCP przedstawicieli wszystkich firm i instytucji, dla których bezpieczny brzeg sieci internetowej i ciągłość działania systemów są kluczowe do świadczenia usług biznesowych, serwisów wewnętrznych i obsługi zadań statutowych.

Spotkanie odbędzie się 25 maja 2021 r. w godz. 10-11. Udział w nim jest bezpłatny, wymaga jest jedynie wcześniejsza rejestracja.

Polska dołączyła do grona krajów, skąd technologie ICT dostarczane są globalnie (huby technologiczne, back-office korporacji, usługi centrodanowe dla hyperscalerów). W naszym regionie pojawiają się przedsięwzięcia o większych niż dotychczas budżetach na technologie, co z kolei przyciąga coraz szersze rzesze negatywnych postaci sceny internetowej.

Ewolucja cyberataków i ich natężenie obserwowane podczas rocznego już okresu pandemii wskazują na coraz większą natarczywość i rosnące wyrafinowanie ataków DDoS. Zilustrujemy to danymi z raportów, porównując statystyki światowe z informacjami z naszego krajowego podwórka.

Zastanowimy się:
✔ Czy wybór globalnego rozwiązania scrubbingowego ma same zalety?
✔ Czy zamiast integrować ekosystem security, nie lepiej dywersyfikować źródła ochrony IT, wychodząc naprzeciw trendom w obszarze bezpieczeństwa?