Atman Głównym Partnerem konferencji PLNOG18

02.03.2017
Wydarzenia

W dniach 6-7 marca 2017 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się konferencja PLNOG18, której Atman jest Głównym Partnerem.

Pierwszego dnia konferencji o godz. 11.20 zapraszamy Państwa na wystąpienie prezesa Atmana Sylwestra Biernackiego, który poruszy temat neutralności telekomunikacyjnej w centrach danych.

Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Atmana, na którym kilka razy dziennie będziemy losować atrakcyjne nagrody. Ponadto będzie można u nas jako partnera konferencji pozyskać kupony konkursowe niezbędne do wzięcia udziału w konkursie Organizatora PLNOG18, w którym nagrodą jest Honda Civic.

PLNOG to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń polskiego rynku ICT, które od lat gromadzi rzesze specjalistów i ekspertów branży telekomunikacyjnej i IT. Jest ono doskonałą okazją do wzbogacenia swojej wiedzy i podtrzymania dobrej relacji z klientami, a także szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Spotkania zwykle organizowane są dwa razy do roku, jesienne odbywa się w Krakowie. Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://2017.warszawa.plnog.pl/.

glowny partner plnog

ATM S.A. jest notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie liderem polskiego rynku centrów danych i ekspertem w zakresie bezpieczeństwa transmisji i przetwarzania danych. Pod marką Atman świadczy usługi kolokacji i hostingu oraz usługi w chmurze we własnych centrach danych o łącznej powierzchni 13 600 mkw. Wykorzystując swoje łącza zagraniczne i sieci światłowodowe w największych miastach Polski, Atman oferuje usługi szerokopasmowe, w tym dostęp do Internetu i transmisję danych. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego. Więcej informacji na atman.pl.