Atman i Host Park promują rozwiązania data center na konferencji Lviv IT Arena

26.09.2017
Wydarzenia

W dniach 29 września – 1 października 2017 r. we Lwowie odbywać się będzie największe wydarzenie rynku IT na Ukrainie, a może nawet w Europie Wschodniej: IT Arena.

Ta – już czwarta z cyklu – prestiżowa konferencja z towarzyszącą jej wystawą zgromadzi tym razem 70 prelegentów i 2000 uczestników. Ponadto w przededniu oficjalnego otwarcia burmistrz Lwowa spotka się na oficjalnej kolacji z kluczowymi prelegentami i szefami firm partnerów konferencji.

Atman wraca do Lwowa po rocznej przerwie – był wystawcą w 2015 roku – i jest jednym z „Exclusive Partners” IT Arena 2017. Poza stoiskiem na Tech Expo Atman będzie miał także do dyspozycji jedno z 30 półtoragodzinnych spotkań biznesowych w formule „meetup”, organizowanych w 10 różnych lokalizacjach Lwowa. W czasie tego spotkania przewidziana jest m.in. prelekcja prowadzona przez przedstawicieli Atmana i firmy Host Park – wyłącznego partnera Atmana na rynku ukraińskim. Prezentacja będzie skupiona wokół rozwiązań Disaster Recovery Center oferowanych przez Atmana i korzyści dla klienta wynikających z kolokowania zasobów ICT w polskim centrum danych klasy premium.

Firma Host Park oferuje pełny zakres usług hostingowych od web-hostingu po serwery dedykowane i kolokację. Wśród jej klientów dominują największe ukraińskie banki, integratorzy IT, firmy prawnicze, operatorzy usług turystycznych i inni.