Atman i HostPark na iForum 2018 w Kijowie

23.04.2018
Wydarzenia

Atman z ukraińskim partnerem podczas promują usługę Atman Serwery Dedykowane wspartą transmisją danych o minimalnych opóźnieniach

W dniu 25 kwietnia br. Atman będzie obecny na iForum 2018 w Kijowie. Występujemy tam wspólnie z naszym wyłącznym partnerem handlowym na Ukrainę – firmą HostPark. Naszych przedstawicieli będzie można spotkać na wspólnym stoisku Atmana i Hostparku oznaczonym P-4. Firmy na Ukrainie są dla znaczącymi odbiorcami usług serwerów dedykowanych ulokowanych w bezpiecznych centrach danych Atmana klasy Premium spełniających wytyczne standardu TIER III+ dla data center. Ważnym elementem oferty na rynek ukraiński jest także bezpośrednie łącze sieci Atman w relacji Warszawa – Kijów, co zapewnia minimalne opóźnienia w transmisji danych: rzędu zaledwie 13 ms.

iForum to jedna z największych cyklicznych konferencji na Ukrainie poświęcona technologiom internetowym, która co roku gromadzi ponad 10 000 uczestników i buduje relacje pomiędzy kluczowymi podmiotami związanymi z Internetem na Ukrainie. Na kilku scenach równolegle będą odbywać się wystąpienia poświęcone m.in. rozwojowi biznesu w Sieci, prezentacjom technologicznych start-upów, innowacjom technologicznym, narzędziom i systemom edukacji internetowej, zagadnieniom związanym z Blockchain i rozrywce w świecie wirtualnym. Na dużej przestrzeni wystawienniczej zaplanowano również ekspozycję kilkudziesięciu wystawców, wśród których jest także Atman i HostPark.