Atman partnerem technologicznym Warszawskich Spotkań Teatralnych

05.12.2020
Wydarzenia

Logo 40. Warszawskich Spotkań TeatralnychDwanaście wieczorów z teatrem na żywo, choć online. 40. Warszawskie Spotkania Teatralne korzystają z usług internetowych Atmana.

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy, organizator wydarzenia, z powodu ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 był zmuszony przenieść tegoroczne Warszawskie Spotkania Teatralne do Internetu. Starając się zapewnić widzom obcowanie z żywym teatrem na tyle, na ile jest to możliwe w tej sytuacji, zdecydowano się na streaming live spektakli wystawianych na scenach Gdańska, Gniezna, Kalisza, Katowic, Krakowa, Słupska i Warszawy.

W dniach 5-16 grudnia 2020 r. mamy więc możliwość obejrzenia nietuzinkowych inscenizacji – w tym także premier – bez wychodzenia z domu. Transmisje rozpoczynają codziennie o godzinie 19.00. Po zakończeniu każdego przedstawienia zaplanowane jest spotkanie z jego twórcami na stronie WST na Facebooku.

Program 40. Warszawskich Spotkań Teatralnych, opisy spektakli, zakup biletów i platforma streamingowa znajdują się na stronie www.warszawskie.org – gorąco zapraszamy. 

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy od kilku lat korzysta z infrastruktury teleinformatycznej Atmana: łączy internetowych i serwerów dedykowanych (czytaj więcej).