Aktualności

Aktualności

Nowości o firmie i jej usługach

Atman rozszerza ofertę usług bezpieczeństwa o Deep Security

22.01.2020
Nowości produktowe
Narzędzia Trend Micro do ochrony serwerów dostępne także dla małych środowisk

Logo Trend MicroDeep Security to rozwiązanie uznanej japońskiej firmy Trend Micro, która dotychczas była rozpoznawalna głównie wśród dużych firm. Dzięki nawiązaniu współpracy Trend Micro z Atmanem również firmy mające niewielkie środowiska serwerowe mogą korzystać z rozwiązania Deep Security, zapewniając im kompleksową ochronę przed atakami hakerskimi i złośliwym oprogramowaniem.

Trend Micro jest światowym liderem w ochronie serwerów, mając 30-procentowy udział w rynku. Rozwiązanie Deep Security może być stosowane przez firmy każdej wielkości, ale oferta w Polsce do tej pory kierowana była tylko do firm z dużymi środowiskami serwerowymi. Atman jako pierwszy polski operator data center proponuje ochronę serwerów przy pomocy Deep Security także w przypadku posiadania niewielkiej infrastruktury. Rozwiązanie chroni serwery wszelkiego typu: fizyczne, wirtualne, chmurowe i kontenerowe.

Deep Security to kilka narzędzi pogrupowanych w 3 moduły, które można zamówić pojedynczo lub swobodnie łączyć. Cennik jest bardzo przejrzysty. Miesięcznych rozliczeń dokonuje się za dany moduł per serwer, w przypadku zakupu kompletu modułów przewidziane są specjalne warunki cenowe. Wygodne zarządzanie i raportowanie umożliwia pojedynczy panel.

Na wszechstronność rozwiązania Deep Security składają się takie narzędzia, jak:

  • Virtual Patching (Intrusion Prevention) – 100-procentowe zabezpieczenie przed wykorzystaniem nowo wykrytych podatności do czasu instalacji oficjalnych „łat”, czyli patchy, niezbędne zwłaszcza w przypadku korzystania z systemów niewspieranych przez producenta (jak np. Windows Server 2008 i Server 2008 R2)
  • Antymalware – wyjątkowo skuteczne narzędzie chroniące przed wszystkimi znanymi rodzajami złośliwego oprogramowania
  • Web Reputation – zabezpieczenie przed wejściem na zainfekowane lub złośliwe witryny internetowe
  • Integrity Monitoring – wykrywanie i zgłaszanie nieautoryzowanych zmian systemu: podejrzanych aktywności, modyfikacji kodu

a także Host Firewall, Application Control i Log Inspection.

Korzystanie z Deep Security istotnie podnosi poziom bezpieczeństwa infrastruktury IT firmy, jednocześnie oszczędzając jej czas, zasoby i pieniądze.

Dowiedz się więcej o możliwościach i zaletach rozwiązania Deep Security

Czytaj na blogu Atmana