Aktualności

Aktualności

Nowości o firmie i jej usługach

Atman uznany za Eksperta Bezpieczeństwa

26.01.2021
Wydarzenia

Nagroda Ekspert Bezpieczeństwa - statuetkaAtman znalazł się w gronie tegorocznych laureatów nagród przyznawanych przez firmę nazwa.pl. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Bezpieczeństwo.

Nazwa.pl co roku docenia wybrane firmy i organizacje, których działania przyczyniają się do rozwoju cyfrowej Polski – poziom usług świadczonych w sieci jest na coraz wyższym poziomie, a Internet staje się lepszy i bezpieczniejszy.

W tym roku spółka nazwa.pl wręczyła statuetki w kategoriach: Bezpieczeństwo, Innowacje, Edukacja, Inwestycje oraz Badania i Nauka. Przyznane zostało także wyróżnienie specjalne.

„Ekspert Bezpieczeństwa”

Nasza firma została nagrodzona jako jeden z liderów rynku usług data center w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak czytamy w uzasadnieniu, ponad 20-letnie doświadczenie Atmana w zakresie ochrony i przechowywania informacji wraz z rozbudowaną infrastrukturą zapewnia, że dane wszystkich klientów są bezpieczne i dostępne o każdej porze dnia i nocy.

„Rok 2020 był dla nas wszystkich czasem pełnym wyzwań i zmian. W tym szczególnym okresie jeszcze bardziej chcemy docenić działania podjęte przez organizacje działające w Polsce, których aktywność sprawia, że Internet staje się lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Przyznanie nagród jest formą podziękowania za zeszłoroczne inicjatywy, które składam w imieniu całej firmy nazwa.pl. Życzymy wszystkim nagrodzonym dalszego rozwoju i sukcesów!” – podsumowuje Krzysztof Cebrat, prezes zarządu spółki nazwa.pl.