Jak budować rentowny biznes w oparciu o infrastrukturę i usługi Atmana

25.06.2019
Bezpieczeństwo, Outsourcing infrastruktury IT, Telekomunikacja
Autor: Atman

Jak budować rentowny biznes w oparciu o infrastrukturę i usługi AtmanaChcesz poszerzyć portfolio swoich usług i zwiększyć przychody? Jeśli prowadzisz działalność blisko lub luźno powiązaną z teleinformatyką, rozważ przystąpienie do naszego Programu Partnerskiego.

Właśnie dla Ciebie nagraliśmy webinarium „Jak budować rentowny biznes w oparciu o infrastrukturę i usługi Atmana” – obejrzyj je i przekonaj się, dlaczego warto nawiązać współpracę z Atmanem.

Piotr Zdrowowicz z Atmana prezentuje szczegóły Programu Partnerskiego Atmana: korzyści, warunki dołączenia, zasady rozliczeń, wszechstronne wsparcie partnerów przez Atmana itp.

Michał Cygan z firmy TELCO Media, która jest naszym partnerem, omawia dwa przykłady wdrożeń dla swoich klientów z wykorzystaniem infrastruktury i usług Atman. Szczegółowo przedstawia sytuację każdego klienta i jego wymagania, a następnie rozwiązanie je spełniające.

Michał Cygan dzieli się także doświadczeniami z wieloletniej współpracy z Atmanem, podkreślając:

  • szeroką ofertę
  • stabilność, solidność, referencje
  • wsparcie: opiekuna, biznesowe/handlowe, presales/techniczne
  • budowanie relacji
  • grę fair (m.in. terminowe wypłacanie prowizji).

Krótko o case studies

Pierwsze wdrożenie dotyczy przeniesienia podstawowego ośrodka DC z siedziby firmy w Łodzi do data center Atmana w Warszawie z zapewnieniem redundantnej transmisji danych w L2 do zapasowego ośrodka przetwarzania danych w Łodzi (z zachowaniem bardzo niskich opóźnień).

Drugie rozwiązanie to budowa Disaster Recovery Center w postaci klastra wysokiej dostępności zlokalizowanego w dwóch warszawskich centrach danych Atmana połączonych redundantnymi łączami światłowodowymi. Zastosowano wirtualizację, dzięki której zoptymalizowano wykorzystanie fizycznych serwerów. Klient potrzebował także wzmocnienia obszaru zachowania ciągłości działania (BCM), dlatego zdecydował się na usługę Biura Zapasowego, świadczoną w dedykowanym biurowcu na terenie kampusu Centrum Danych Atman Warszawa-1.

Jesteś zainteresowany współpracą partnerską? Obejrzyj koniecznie nagranie webinarium i dowiedz się, jak zarabiać razem z Atmanem!

 
 

Pozostało jeszcze 90% materiału

Aby otrzymać link do nagrania webinarium, podaj swój adres e-mail

    Podając adres mailowy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Atman sp. z o.o. w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności o nowych produktach, usługach czy promocjach, za pomocą wiadomości e-mail. Podstawą prawną przetwarzania danych jest dobrowolnie wyrażona zgoda, por. RODO art. 6 ust. 1 lit. (a). Zgodę można wycofać w każdym momencie. Kliknij w link w celu zapoznania się z Polityką prywatności.