24.08.2021
Bezpieczeństwo

Zobacz, jakie to proste, gdy korzystasz z Backup as a Service. Ustawisz raz i jeżeli chcesz, możesz o tym zapomnieć. Kopie zapasowe będą się regularnie tworzyć i bezpiecznie czekać, więc gdy zajdzie potrzeba, odtworzysz je szybko i bez problemu.

31.05.2021
Bezpieczeństwo

Z przedsiębiorcą, który uważa, że jego firmy ataki DDoS nie dotyczą, jest jak z obywatelem, który mówi, że nie interesuje się polityką, i w odpowiedzi słyszy: „ale polityka interesuje się Tobą”. DDoS może dotknąć każdą firmę podłączoną do Internetu i narazić ją na straty. Jak bronić się przed atakami?

29.12.2020
Podcasty, Bezpieczeństwo

Poznaj cyberzagrożenia i kompleksowe, skuteczne rozwiązanie do ochrony serwerów każdego rodzaju – zapraszamy do wysłuchania podcastu Atmana.

22.12.2020
Podcasty, Bezpieczeństwo, Outsourcing infrastruktury IT

Poznaj korzyści z wdrożenia Disaster Recovery Center, czyli zapasowego centrum danych – zapraszamy do wysłuchania podcastu Atmana.

23.07.2020
Bezpieczeństwo, Outsourcing infrastruktury IT

Zaledwie 28 proc. firm przewidziało skalę problemów związanych z COVID-19 i miało odpowiednie plany reagowania w sytuacji kryzysowej, gwarantujące zachowanie ciągłości działania biznesu – wynika z naszego badania.

21.04.2020
Bezpieczeństwo

Cyberbezpieczeństwo to dziedzina niełatwa do zrozumienia przez osoby niezajmujące się nią zawodowo. Dobrym przykładem jest dość powszechny brak rozróżnienia pomiędzy oprogramowaniem antywirusowym i tym zapobiegającym instalacji złośliwego oprogramowania. Chociaż oba narzędzia służą do ochrony naszych zasobów IT, nie są pojęciami tożsamymi. Sprawdźmy, co je różni i jaka jest ich skuteczność w obliczu współczesnych zagrożeń.