29.12.2020
Podcasty, Bezpieczeństwo

Poznaj cyberzagrożenia i kompleksowe, skuteczne rozwiązanie do ochrony serwerów każdego rodzaju – zapraszamy do wysłuchania podcastu Atmana.

22.12.2020
Podcasty, Bezpieczeństwo, Outsourcing infrastruktury IT

Poznaj korzyści z wdrożenia Disaster Recovery Center, czyli zapasowego centrum danych – zapraszamy do wysłuchania podcastu Atmana.

23.07.2020
Bezpieczeństwo, Outsourcing infrastruktury IT

Zaledwie 28 proc. firm przewidziało skalę problemów związanych z COVID-19 i miało odpowiednie plany reagowania w sytuacji kryzysowej, gwarantujące zachowanie ciągłości działania biznesu – wynika z naszego badania.

21.04.2020
Bezpieczeństwo

Cyberbezpieczeństwo to dziedzina niełatwa do zrozumienia przez osoby niezajmujące się nią zawodowo. Dobrym przykładem jest dość powszechny brak rozróżnienia pomiędzy oprogramowaniem antywirusowym i tym zapobiegającym instalacji złośliwego oprogramowania. Chociaż oba narzędzia służą do ochrony naszych zasobów IT, nie są pojęciami tożsamymi. Sprawdźmy, co je różni i jaka jest ich skuteczność w obliczu współczesnych zagrożeń.

15.01.2020
Bezpieczeństwo

Deep Security to zestaw kilku narzędzi Trend Micro, przeznaczonych do ochrony serwerów: fizycznych (bare metal), wirtualnych, chmurowych i kontenerowych itp. Z rozwiązania może korzystać firma każdej wielkości, nawet jeżeli chce chronić tylko jeden serwer przed włamaniami hakerów wykorzystujących luki bezpieczeństwa i atakami złośliwego oprogramowania.

Jak budować rentowny biznes w oparciu o infrastrukturę i usługi Atmana
25.06.2019
Bezpieczeństwo, Outsourcing infrastruktury IT, Telekomunikacja