InfraXstructure 2017: Atman o optymalnej serwerowni komercyjnej

18.04.2017
Wydarzenia

Atman o optymalnej serwerowni komercyjnej na InfraXstructure 2017Atman bierze udział w odbywającej się 20 kwietnia 2017 r. trzeciej już konferencji z cyklu InfraXstructure. Atman jest jednym z wystawców, a ponadto nasz ekspert Krystian Pypłacz wystąpi z prelekcją poświęconą zagadnieniom związanym z projektowaniem i budową optymalnego profesjonalnego komercyjnego data center.

Konferencja adresowana jest do profesjonalistów administrujących systemami i infrastrukturą w centrach danych. Podczas corocznych spotkań doświadczeni eksperci rynku ICT podejmują dyskusje związane bezpośrednio z tematyką zarządzania firmową infrastrukturą, w tym m.in. kolokacją, zabezpieczeniem danych, cloud computingiem czy ciągłością funkcjonowania biznesu.

Agenda tegorocznej konferencji, poza głównym trzonem prelekcji poświęconym obszarowi data center, przewiduje także dwie dodatkowe ścieżki tematyczne: cloud i metodę rozwoju oprogramowania DevOps. Ekspert Atmana, Accredited Tier Designer certyfikowany przez Uptime Institute, wystąpi w części centrodanowej, dzieląc się doświadczeniami w projektowaniu i budowie obiektów kolokacyjnych lidera rynku, w tym wyzwaniami, z jakimi się mierzył, określając wraz z klientami ich wymagania. Z Atmanem Krystian Pypłacz jest związany od 6 lat, m.in. współbudował neutralny telekomunikacyjnie kampus Centrum Danych Atman Warszawa-1.

Zapraszamy serdecznie na wystąpienie Krystiana Pypłacza o godz. 12.30, a także do odwiedzenia naszego stoiska – czekamy na Państwa w godz. 9-18.

Więcej informacji o konferencji: agenda.