Microsoft Azure Peering Service tylko w Internecie od Atmana

01.03.2022
Nowości produktowe

Microsoft SaaS performanceAtman oferuje Microsoft Azure Peering Service jako pierwszy dostawca Internetu w Polsce, podnosząc efektywność użytkowania Software as a Service Microsoftu.

Teraz klienci usług dostępu do Internetu od Atmana mogą zwiększyć wydajność wszystkich usług chmury publicznej Microsoftu. Z opcją Microsoft Azure Peering Service korzystanie z pakietu Microsoft 365, aplikacji Teams i całego portfolio Microsoft SaaS staje się znacznie bardziej stabilne, przewidywalne i bezpieczne.

Opcja Microsoft Azure Peering Service jest dostępna w usługach Atman Business Internet i Atman Colo Internet dzięki prywatnym połączeniom typu interconnect między Atmanem a Microsoftem, zestawionym lokalnie w Warszawie.

Rozszerzenie usług internetowych o Microsoft Azure Peering Service jest dostępne dla naszych klientów na terenie całego kraju. Uruchomienie tej opcji jest szybkie i nie wymaga od klienta żadnej dodatkowej infrastruktury ani zmian konfiguracyjnych. 

Zalety Internetu od Atmana z opcją Microsoft Azure Peering Service:

  • Szybkie połączenie z Teams i MS 365 w oparciu o Microsoft Global WAN
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki eliminacji ataków DDoS i ochronie przed przejęciami adresacji IP (IP hijacking)
  • Elastyczność – rozwiązania szyte na miarę: od pojedynczego adresu IP po dowolną przestrzeń adresową dla złożonej organizacji
  • Ogólnopolska dostępność na bazie sieci Atman
  • Szybkie uruchomienie i niskie koszty użytkowania – już od 150 zł miesięcznie
  • Brak dodatkowych opłat na rzecz Microsoftu

Atman jest pierwszym dostawcą Internetu w Polsce, który dołączył do elitarnego programu Microsoftu.

Dowiedz się więcej

Microsoft Azure Peering Service