Mocniejsze serwery dedykowane linii Startup

21.01.2021
Nowości produktowe
Uławiamy realizację celów – nie tylko noworocznych

Nowy rok zaczęliśmy tradycyjnie od aktualizacji naszej oferty serwerów dedykowanych. Na początek skupiliśmy się na maszynach z linii Startup, żeby wesprzeć klientów w tym trudnym okresie, gdy każda firma wyjątkowo uważnie analizuje koszty.

W związku z tym Serwery Dedykowane Atman linii Startup wzmocniliśmy bez podnoszenia cen. Już w najniższych konfiguracjach pojawiły się takie komponenty jak:

  • 4-rdzeniowy procesor
  • obudowa HotSwap. 

„Nie będę ukrywał, że ze względu na sytuację pandemiczną i wyzwania, przed jakimi stanęli przedsiębiorcy, aktualizację oferty serwerów dedykowanych rozpocząłem właśnie od najtańszych zestawów. Postawiłem sobie za cel wprowadzenie już do najniższych konfiguracji wydajnego, 4-rdzeniowego procesora. Poza tym wyposażyłem je w obudowę HotSwap, która umożliwia wymianę dysków twardych bez konieczności wyłączenia maszyny. Miesięczny abonament za korzystanie z tych serwerów pozostał bez zmian” – podkreśla Marcin Szyszkowski, Product Manager odpowiedzialny w Atmanie za ofertę serwerów dedykowanych.

To świetna propozycja dla firm szukających możliwości obniżenia kosztów bez obniżania jakości i wydajności. Dodatkowo zestawy można dowolnie modyfikować w zależności od przeznaczenia danego serwera.

Kolejne planowane etapy aktualizacji to modyfikacja linii Business serwerów dedykowanych i wprowadzenie nowych konfiguracji dotychczas niedostępnych w ofercie Atmana.

Zaktualizowane konfiguracje linii Startup są dostępne od ręki na naszej stronie

Wybierz konfigurację