Filtruj po kategorii:
Ateneum logo
07.02.2024
Nowe kontrakty

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie korzysta ze środowiska IT w modelu IaaS (infrastruktura jako usługa) w Atman Data Center. Jako Partner Technologiczny zapewniamy serwery dedykowane z licencjami Windows Server, chronione firewallem sprzętowym i systemem anty-DDoS.

Shoper logo
20.04.2022
Nowe kontrakty

Lider rynku sklepów internetowych w modelu SaaS, we współpracy z Atman sp. z o.o., uruchomi dwa nowe centra przetwarzania danych. Celem inwestycji jest dalsze zwiększanie mocy obliczeniowej platformy Shoper i wykorzystanie najnowszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieciowego.

04.12.2019
Nowe kontrakty

Bacca Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla sektora ubezpieczeniowego. Zapraszamy do przeczytania nowego case study i obejrzenia wywiadu z prezesem firmy Bacca.

01.08.2019
Nowe kontrakty

Atman zwyciężył w przetargu Banku Gospodarstwa Krajowego na świadczenie usług kolokacji. Wartość zawartej na 4 lata umowy przekracza 9,5 mln złotych.

confirm news
26.07.2018
Nowe kontrakty

Coinfirm, globalny dostawca oprogramowania wykorzystującego technologię blockchain do rozwiązywania problemów związanych z compliance i zarządzaniem ryzykiem, nawiązał współpracę z Atmanem.

dhosting
06.07.2018
Nowe kontrakty

Działająca od blisko dekady firma hostingowa dhosting.pl przeniosła swoją infrastrukturę do centrum danych Atmana. W ciągu roku spółka dwukrotnie zwiększyła liczbę sprzedanych usług, rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych i pozyskała dużych klientów. Współpraca z Atmanem ma jej pomóc obsłużyć rosnącą sprzedaż, zmniejszając do minimum ryzyko przestojów i awarii.

Centralny Ośrodek Informatyki kolokuje w Atmanie Centralny Ośrodek Informatyki kolokuje w Atmanie
11.05.2018
Nowe kontrakty

Od grudnia 2017 r. Atman świadczy usługę kolokacji dla Centralnego Ośrodka Informatyki. Po raz pierwszy ta instytucja zdecydowała się na skorzystanie z zewnętrznego dostawcy usług data center. Umowa podpisana została na cztery lata i uwzględnia wydzielenie dla COI powierzchni serwerowni z przeznaczeniem na dedykowane Centrum Przetwarzania Danych.

Aruba Cloud colocates in Atman Data Center WAW-2
25.10.2017
Nowe kontrakty

Aruba Cloud, włoska firma świadcząca usługi hostingu i chmury obliczeniowej, rozpoczęła sprzedaż swoich rozwiązań w Polsce na bazie lokalnej infrastruktury, którą umieściła w Centrum Danych Atman Warszawa-2, położonym w biznesowym centrum Mokotowa w Warszawie i spełniającym wymogi standardu data center definiowanego branżowo jako Tier III.