Filtruj po kategorii:
28.01.2020
Nowości produktowe

W styczniu br. Atman zaktualizował konfiguracje i ceny serwerów dedykowanych, znajdujące się w tzw. standardowej ofercie, czyli dostępne od ręki. To cykliczny element stałego dbania dostawcy o jakość usługi.

22.01.2020
Nowości produktowe

Deep Security to rozwiązanie uznanej firmy Trend Micro, która dotychczas była rozpoznawalna głównie wśród dużych firm. Dzięki nawiązaniu współpracy Trend Micro z Atmanem również firmy mające niewielkie środowiska serwerowe mogą korzystać z rozwiązania Deep Security, zapewniając im kompleksową ochronę przed atakami hakerskimi i złośliwym oprogramowaniem.

08.04.2019
Nowości produktowe

9,3 proc. – o tyle ma rosnąć do 2023 r. wartość rynku managed services – wynika z analiz firmy doradczej MarketsandMarkets. Koniunkturę chce wykorzystać Atman, wprowadzając pakiety usług opieki nad zasobami IT.

24.01.2019
Nowości produktowe

Klienci Atmana otrzymali kolejny stopień elastyczności w budowaniu rozwiązań IT. Cloud Connect to dedykowane połączenie infrastruktury IT firmy ulokowanej w jednym z Atman DC z zasobami w chmurze publicznej globalnego dostawcy.

12.02.2018
Nowości produktowe

Wygoda użytkowania, bezpieczeństwo i wysoka dostępność danych – przede wszystkim te cechy usług chmurowych przekonują firmy do cloud computingu. Dostrzegają to dostawcy. Atman, lider polskiego rynku data center, postawił na upgrade technologiczny i dokonał całkowitej przebudowy swojej chmury obliczeniowej.

Atman inwestuje w bezpieczeństwo sieci
25.11.2017
Nowości firmowe, Nowości produktowe

Atman we współpracy z Atende Software zakończył wdrożenie systemu zabezpieczającego infrastrukturę IT i dane klientów przed atakami wolumetrycznymi o dużym natężeniu. Usługa Atman AntyDDoS 2.0 bazująca na rozwiązaniu redGuardian ma neutralizować próby takich ataków wymierzone w klientów mających łącza do Internetu od Atmana w biurze lub kolokacji.

06.02.2017
Nowości firmowe, Nowości produktowe

Lider polskiego rynku data center będzie oferował usługi w modelu carrier neutral w Centrum Danych Atman Warszawa-1 przy ul. Grochowskiej. To krok w kierunku stworzenia pierwszego w regionie CEE neutralnego kampusu stanowiącego rynek dla zewnętrznych dostawców usług teleinformatycznych. Podobną strategię z powodzeniem realizują już w swoich centrach danych takie firmy, jak Telehouse czy IBM.