Filtruj po kategorii:
01.08.2023
Nowości produktowe

Atman uzyskał bezpośrednie połączenie swojej sieci z zagranicznym punktem wymiany ruchu GlobalNet/DATAIX, a tym samym powiększył zasoby internetowe dostępne dla klientów usług tranzytowych o zasoby pochodzące m.in. z Ukrainy, krajów skandynawskich, Holandii i Kazachstanu.

load balancing in cloud
01.06.2023
Nowości produktowe

Wprowadziliśmy narzędzie sieciowe o nazwie load balancer, służące do równoważenia obciążenia zasobów, czyli rozdzielania zadań między wiele maszyn wirtualnych zgodnie z algorytmem wybranym przez klienta. Nowa usługa jest dostępna w chmurze publicznej Atman Cloud, opartej na technologii wirtualizacyjnej OpenStack.

27.04.2023
Nowości firmowe, Nowości produktowe

Atman nawiązuje współpracę partnerską z Lenovo i otrzymuje, jako pierwszy w Polsce, status Cloud Service Providera z uprawnieniami do prowadzenia autoryzowanego serwisu serwerów Lenovo. Dzięki poszerzeniu portfolio dostawców sprzętu klienci usługi Serwerów Dedykowanych Atman zyskują większy wybór wydajnych konfiguracji wyposażonych w procesory 3. generacji czołowych producentów: AMD i Intel.

Zaproszenie na webinar Rynek serwerowy w Polsce i na świecie
17.04.2023
Wydarzenia, Nowości produktowe

Zapraszamy na bezpłatny webinar: Rynek serwerowy w Polsce i na świecie. Analiza trendów na przykładzie nowości od Lenovo z procesorami EPYC gen. 3 od AMD w ofercie Atmana

vmware cloud provider badge
31.01.2023
Nowości produktowe

Atman VMware Cloud to nowa platforma chmurowa korzystająca w technologii wirtualizacji VMware. Umożliwia precyzyjne zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników oraz samodzielne tworzenie polityk HA. Bezpieczne DC i SLA 99,97%.

03.01.2023
Nowości firmowe, Nowości produktowe

Zakupione przez Atman gwarancje pochodzenia energii z OZE pokrywają obecnie 100% energii elektrycznej, którą zużywają Centra Danych Atman, w tym sprzęt klientów kolokacyjnych, farma 3000 serwerów dedykowanych, platformy Atman Cloud, Backup i Object torage.

23.12.2022
Nowości produktowe

Należący do Atmana punkt wymiany ruchu internetowego Thinx IX w II półroczu 2022 r. pozyskał m.in. TikTok, Disney+, Steam, Gigalink i Microsoft. Sumaryczny ruch w szkielecie Thinx regularnie przekracza 1 Tb/s.

13.12.2022
Wydarzenia, Nowości produktowe

Atman zakupił działkę pod budowę kolejnego data center. Teren o powierzchni 5,5 hektara jest położony w Duchnicach k. Ożarowa Maz. Otwarcie kampusu Centrum Danych Atman Warszawa-3 o docelowej mocy IT 43 MW jest zaplano­wane na IV kwartał 2024 r. 

30.06.2022
Nowości produktowe

Atman obniżył ceny usługi Cloud Connect dla połączeń z regionami chmur globalnych w Warszawie, Frankfurcie i Amsterdamie. Ponadto wprowadził możliwość testowania tej usługi przez miesiąc w cenie jednorazowego abonamentu.