nonstopdata-showroom
IMG_20210401_000252
atman_siedziba_glowna

Dołącz do Atmana - lidera polskiego rynku centrów danych

Tu spotkasz pasjonatów technologii, ekspertów w swojej dziedzinie. W Atmanie koncentrujemy się na współdziałaniu opartym na szacunku i otwartej komunikacji. Wspieramy rozwój zarówno kariery, jak i osobisty, motywujemy do zdobywania nowych kwalifikacji. Uczymy się od siebie nawzajem i aktywnie słuchamy, uwzględniając opinię każdego pracownika.

Fascynują Cię nowe technologie, chcesz pracować w przyjaznej atmosferze i przy ciekawych projektach? Angażujesz się w to, co robisz, i chętnie się uczysz nowych rzeczy? Koniecznie czytaj dalej!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Słuchamy naszych pracowników

Chcemy, aby każdy pracownik czerpał satysfakcję z bycia częścią Atmana. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie dot. naszej firmy i kultury organizacyjnej, którą wspólnie tworzymy. Prowadzimy też anonimowe badania zaangażowania pracowników, które pomagają nam być coraz lepszym miejscem pracy.

Stwarzamy szanse rozwoju

Nasza firma stwarza możliwości rozwoju zawodowego zarówno przez awans, jak i zmianę charakteru pracy. W pierwszej kolejności szukamy talentów wśród naszych pracowników poprzez rekrutację wewnętrzną. Dzięki temu możesz realizować się w pracy, robiąc to, co sprawia Ci satysfakcję.

Zajmujemy się nowoczesnymi technologiami

Zdobędziesz doświadczenie w firmie IT, u lidera rynku data center w Polsce. Świadczymy własne usługi chmurowe, dzierżawimy serwery dedykowane i kolokujemy serwery klientów. Usługi telekomunikacyjne, np. transmisja danych i dostęp do Internetu, to nasza druga pasja.

Cenimy sobie work-life balance

W Atmanie staramy się, aby życie zawodowe i życie prywatne tworzyły spójną całość; służy to osiąganiu naszych celów oraz jest zgodne z naszymi zasadami i wartościami.

Mamy wspaniałą atmosferę

Razem celebrujemy większe i mniejsze święta, organizujemy imprezy integracyjne, konkursy, wydarzenia sportowe. Życzliwość i chęć pomocy – to znajdziesz w Atmanie.

Nie jesteśmy korporacją

Nasza kultura organizacyjna ma nieformalny charakter, wszyscy mówimy sobie na ty i dbamy o dobrą atmosferę. Nie jesteśmy korporacją – płaska struktura firmy przyspiesza decyzyjność.

Karolina Szymula
Karolina Psuja
Mateusz Skierczynski
Daniel Krzeminski
Judyta Wyderka

Poznaj naszych pracowników

W Atmanie rozpoczęłam pracę w kwietniu 2020 r. jako Młodszy specjalista ds. obsługi klienta. Jako pracownik BOK kontaktuję się z klientami, jesteśmy pierwszą linią dla techniki. Zdecydowanie zwiększyłam wiedzę z zakresu sieci, dedyków, chmury… i wszystkich innych technicznych spraw. Oprócz tego zajmuję się rozpatrywaniem reklamacji, weryfikacją faktur i umów. Praca w BOK-u jest różnorodna. Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia – więc każdy dzień jest inny.
Za co jeszcze lubię Atmana? Za współpracowników. Wiem, że moje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Atmaniacy są spoko :)

Karolina Szymula, Specjalista ds. Obsługi Klienta
Pracuję w Atmanie już ponad 5 lat, zaczynałam swoją karierę jako Młodszy Specjalista ds. Billingu. Ten czas był owocny w budowaniu mojego doświadczenia i kształtowania kierunku, w którym chcę się realizować. Ważnym i kluczowym osiągnięciem dla mnie był udział i wsparcie w projekcie wdrożeniowym systemu billingowo-finansowego, na którym obecnie pracuję.

Elastyczne podejście firmy do klienta nauczyło mnie opracowywać i znajdować rozwiązania, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Pracę w Atmanie cenię sobie za superatmosferę i ludzi, którzy mnie otaczają.

Karolina Psuja, Specjalista ds. Billingu
W Atmanie pracuję już trzy lata, zaczynałem od pracy zmianowej w Network Operations Center jako młodszy operator systemów i sieci. Po roku moje obowiązki zostały poszerzone o dyżur field engineera. Na obecnym stanowisku dbam o dobrą kondycję naszych węzłów (serwerowni) rozmieszczonych w całej Polsce, a także o właściwe zasilanie i parametry urządzeń.

Cieszę się, że zaangażowanie i dokładność, jakie starałem się pokazywać od początku swojej pracy, zostały zauważone i docenione. Wsparcie przełożonej i współpracowników daje mi motywację do działania. Pracując w Atmanie, wielokrotnie przekonałem się o tym, że każdy, nawet bardzo złożony problem można rozwiązać dzięki pracy zespołowej.

Mateusz Skierczyński, Specjalista ds. Infrastruktury Dostępowej
Pracuję w Atmanie już 5 lat i zajmuję się rzeczami związanymi z zasilaniem – dbam o to, aby nasze urządzenia nieprzerwanie dostarczały energię elektryczną zasilającą urządzenia naszych klientów. W swojej pracy najbardziej lubię wyzwania, wdrażam rozwiązania, dzięki którym nasza infrastruktura jak najlepiej służy naszym klientom, a poziomem naszych usług jak równy z równym możemy konkurować z innymi centrami danych.

Praca w Atmanie dała mi możliwość rozwoju osobistego, otrzymałem solidną dawkę wiedzy o tym, jak powinno działać centrum danych. Najbardziej doceniam to, że mogę pracować z ludźmi, na których zawsze mogę liczyć.

Daniel Krzemiński, Ekspert ds. Zasilania Centrum Danych
Obecnie zajmuję stanowisko Senior Key Account Managera. Atmanowcem jestem od ponad 3 lat. Na obecnym stanowisku odpowiadam za opiekę nad kluczowymi klientami naszej firmy. Dodatkowo, aby zwiększyć swoje portfolio, poszukuję nowych klientów oraz obszarów do współpracy. Każdego dnia prowadzę rozmowy, projekty i wyceny dla rozwiązań IT.

Praca w Atmanie wymaga dużego zaangażowania, wkładu pracy i systematyczności w działaniu, ale na koniec dnia daje ogromne pokłady zadowolenia i satysfakcji. Stabilizacja, szkolenia, świetna atmosfera, superzespół, inwestowanie w pracowników, docenianie za „dobrą robotę” i ludzie – to kilka rzeczy, które moim zdaniem trafnie określają Atmana jako pracodawcę.

Judyta Wyderka, Senior Key Account Manager

Poznaj nasze benefity

Hybrydowy system pracy
Parking dla pracowników
Imprezy integracyjne
Budżet na integracje zespołowe
Dofinansowanie zajęć sportowych
Dofinansowanie nauki języków obcych
Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Program rekomendacji pracowników
Elastyczne godziny pracy
Dostęp do platformy Worksmile

(rywalizacje sportowe, kafeteria z kuponami i zniżkami)

Brak dress code'u
Woda z nutą cytrusów
Masaż biurowy

Jak rekrutujemy?