Kontroler Finansowy

Lokalizacja: Warszawa, ul. Grochowska 21a

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w raportowaniu zarządczym, bieżącym kontrolingu finansowym, przygotowywaniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz analiz i raportów ad hoc
  • Kontrolowanie rentowności biznesu, kosztów, wyjaśnianie odchyleń od budżetu
  • Samodzielne prowadzenie projektów (m.in. revenue and cost assurance)
  • Udział w przygotowaniu półrocznych (nieaudytowanych) i rocznych (audytowanych) sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF
  • Przygotowywanie danych i udzielanie odpowiedzi podczas audytu finansowego
  • Weryfikacja zleceń zakupowych pod kątem poprawności i zgodności z budżetem
  • Udział w rozwoju systemu do budżetowania i raportowania (Prophix)
  • Wdrażanie nowych procesów i usprawnianie już istniejących.

Nasze wymagania:

  • 3-4 lata doświadczenia (w tym co najmniej 1-2 lata w audycie)
  • Samodzielność, dociekliwość, zorientowanie na cel, umiejętność priorytetyzacji zadań, asertywność, podważanie status quo, skrupulatność
  • Praktyczna znajomość standardów MSR/MSSF
  • Umiejętność współpracy międzydziałowej oraz egzekwowania informacji od innych pracowników/działów
  • Obsługa pakietu MS Office, w tym MS Excel i MS PowerPoint w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1)
  • Wykształcenie wyższe z rachunkowości/finansów.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dziale kontrolingu.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opieka medyczna (Medicover)
  • Dofinansowanie karty sportowej (Multisport)
  • Możliwość skorzystania z masażu biurowego (raz w miesiącu)
  • Miła atmosferę pracy
  • Zespół, w którym wszyscy gramy do jednej bramki.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję