Młodszy Kontroler Finansowy

Lokalizacja: Warszawa, ul. Grochowska 21a

Twój zakres obowiązków:

  • udział w procesie raportowania zarządczego spółki,
  • udział w procesie budżetowania i prognozowania finansowego,
  • uczestnictwo w przygotowaniu półrocznych (nieaudytowanych) i rocznych (audytowanych) sprawozdań finansowych wg MSR/MSSF,
  • weryfikacja kosztów i dokumentów finansowych.

Nasze wymagania:

  • 1-3 lata doświadczenia w pracy w audycie,
  • samodzielność, dociekliwość, zorientowanie na cele,
  • obsługa pakietu MS Office, w tym MS Excel i MS PowerPoint w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2),
  • wykształcenie wyższe z rachunkowości / finansów,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dziale kontrolingu.

To oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę pracy i możliwości dalszego rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę,
  • Praca w systemie hybrydowym (2 dni pracy z biura),
  • Opieka medyczna (Medicover),
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Dofinansowanie do zajęć z lektorami na platformie Multilango,
  • Możliwość skorzystania z masażu biurowego (raz w miesiącu),
  • Dostęp do platformy Worksmile (m.in. system kafeteryjny),
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie PZU,
  • Cytrusy do wody w biurze,
  • Parking dla pracowników,
  • Brak dress code’u.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję