Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli interesują Cię nasze usługi i chcesz otrzymać dedykowaną ofertę, skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę

Dostęp do internetu

Sprawdź dostępność usługi w Twojej lokalizacji Sprawdż dostęp

Kalkulator kolokacji

Sprawdź cenę usługi dostosowanej do Twoich potrzeb. Sprawdź ceny

Rekomendują nas

„Profesjonalizm ATM S.A. pod względem sprzedażowym oraz rzetelność serwisowej obsługi klienta pozwalają nam rekomendować tę firmę jako wiarygodnego partnera biznesowego.”

Interoute Poland Zobacz referencje

Atman jest marką handlową ATM S.A.

ATM S.A. jest polską spółką giełdową (GPW: ATM) od 1991 roku działającą na rynku rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu, która obecnie jest największym w Polsce i istotnym w Europie Środkowo-Wschodniej operatorem centrów danych. Pod marką Atman firma świadczy usługi telekomunikacyjne w oparciu o własne sieci światłowodowe i trzy centra danych, mające łącznie 13 600 m² powierzchni technicznej najwyższej jakości.

Na ofertę Atmana składają się przede wszystkim usługi kolokacji, hostingu i chmury obliczeniowej, a także szerokopasmowej transmisji danych i dostępu do Internetu. Wśród klientów spółki znaleźć można m.in. operatorów telekomunikacyjnych, portale internetowe, instytucje finansowe oraz klientów z sektora przemysłu, handlu i usług.

Jako jedyny polski operator ATM jest obecny w kilku znaczących węzłach międzyoperatorskich Europy: we Frankfurcie (DE-CIX), w Kijowie (DTEL-IX i Giganet), Moskwie (MSK-IX), Pradze (NIX.CZ) i Wiedniu (VIX).


Misja firmy

Dotychczasowe dokonania Spółki w obszarze centrów danych oraz usług telekomunikacyjnych związane są z realizacją naszej misji:

Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci nieprzerwany dostęp do danych.

Jej istotnym elementem jest wykorzystywanie naszej eksperckiej wiedzy do zapewnienia klientowi rozwiązań i usług dostosowanych do jego potrzeb.

Tę misję przewidujemy kontynuować także w następnych latach, spełniając oczekiwania klientów co do wysokiego bezpieczeństwa danych, poufności przechowywanych informacji i niezawodnej ich transmisji.


Nasze wartości

  • Uczciwy i stabilny partner — jesteśmy specjalistami od długoterminowej współpracy. Cenimy partnerskie i długofalowe relacje, zarówno wewnątrz firmy, jak i w ramach współpracy z naszymi klientami i dostawcami.
  • Wiedza i doświadczenie — od 25 lat klienci korzystają z wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów. Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia i dotrzymywania składanych obietnic.
  • Najwyższa jakość usług — to założenie, które leży u fundamentów naszej działalności. Zarówno na poziomie projektowania i rozwoju naszej infrastruktury, jak i w ramach wszystkich codziennych działań dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu dostępności i jakości naszych usług telekomunikacyjnych.

Kamienie milowe w historii ATM

Zobacz także serwis korporacyjny ATM S.A.: www.atm.com.pl.

Zaufali nam: