Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli interesują Cię nasze usługi i chcesz otrzymać dedykowaną ofertę, skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę

Dostęp do internetu

Sprawdź dostępność usługi w Twojej lokalizacji Sprawdż dostęp

Kalkulator kolokacji

Sprawdź cenę usługi dostosowanej do Twoich potrzeb. Sprawdź ceny

Rekomendują nas

„Profesjonalizm ATM S.A. pod względem sprzedażowym oraz rzetelność serwisowej obsługi klienta pozwalają nam rekomendować tę firmę jako wiarygodnego partnera biznesowego.”

Interoute Poland Zobacz referencje

Zarząd ATM S.A.

Sylwester Biernacki

Prezes Zarządu

Ma blisko 10-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu operatorem data center i punktu wymiany ruchu internetowego oraz 20-letnią praktykę w zakresie Internetu i sieci telekomunikacyjnych.
Swoją karierę rozpoczynał w roku 1995 od pracy w jednym z pierwszych ISP w Polsce (PDI Sp. z o.o.), a następnie od roku 1999 wdrażał dostęp do Internetu w sieci Aster. Jednocześnie od roku 2000 budował Warsaw Internet eXchange, a w roku 2006 stworzył i zarządzał spółką PLIX — Polish Internet eXchange — największym w Polsce punktem wymiany ruchu obsługującym ponad 40% ruch polskich operatorów. Od 2009 r. w ramach PLIX budował serwerownie w warszawskim budynku LIM/Marriott — w chwili obecnej spółka ta posiada tam blisko 1200 mkw. serwerowni. W 2013 r. spółka została sprzedana do lidera rynku data center w Europie — spółki TelecityGroup. Podczas swojej pracy zawodowej wielokrotnie reprezentował spółkę na zagranicznych forach i przemawiał na wielu branżowych konferencjach w Polsce i poza jej granicami.
Z wykształcenia inżynier informatyki, ukończył Wyższą Szkołę Informatyki w Warszawie.

Robert Zaklika

Wiceprezes Zarządu

Absolwent studiów Executive MBA IAE Aix-en-Provence Graduate School of Management, Uniwersytetu Gdańskiego oraz GFKM. Ukończył Wyższą Szkołę Menadżerską z tytułem magistra i Wyższą Szkołę Zarządzania w zakresie zarządzania nieruchomościami.
Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zdobywał w wiodących spółkach w branży telekomunikacyjnej, bankowej, chemicznej i ubezpieczeniowej. Specjalizuje się w transformacji i wdrożeniach zmian w organizacji, w zakresie redukcji kosztów operacyjnych i osiągnięcia wysokiej efektywności zarówno operacyjnej jak i sprzedażowej, zwiększając tym samym wartość spółek, w których pracuje. Ma także kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej, w zakresie zarządzania siecią dystrybucyjną, z wymiernymi sukcesami uwidocznionymi w znaczącym wzroście przychodów, przy optymalnych kosztach operacyjnych, co w konsekwencji przekładało na osiągnięcie wysokich zysków i realizacji celów. Przedsiębiorczy i kreatywny lider potrafiący umiejętnie przygotować organizację na zmiany i wspólnie z nią je wdrożyć. W ostatnim czasie był liderem transformacji kosztowej w T-Mobile Polska, gdzie skutecznie rozpoczął program transformacji, który jest obecnie kontynuowany. W roku 2015 z sukcesem odpowiadał w grupie Netia za proces restrukturyzacji i wdrożenia zmian operacyjnych, zajmując stanowisko Dyrektora ds. Operacji. Był jednym ze 100 menadżerów tworzących od podstaw Alior Bank SA, odpowiadając za część Logistyczno-operacyjną, jak również za stworzenie dwóch ośrodków przeliczeniowych Data Center Banku, zajmując Stanowisko Dyrektora Departamentu Logistyki. Z ramienia Banku zajmował również stanowisko Wiceprezesa Spółki Polbita Sp. z o.o., w której odpowiadał za restrukturyzację kosztową i zarządzanie siecią sprzedaży sklepów Drogeria Natura. W swojej karierze zawodowej zajmował się również konsolidacją spółek transportowych grupy PKN Orlen na południu Polski. Ponadto zasiadał w kilku Radach Nadzorczych spółek z grupy Netia i PKN Orlen SA.

Tomasz Galas

Wiceprezes Zarządu

Ma 18-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania spółkami z branży technologicznej. W 1996 roku rozpoczął pracę jako menadżer w firmie ZWUT należącej do koncernu Siemens. Od 1997 roku przez dwa lata związany był z firmą Telepage, gdzie z pozycji Dyrektora Finansowego zarządzał procesami finansowymi i restrukturyzacją przedsiębiorstwa. W 2001 roku rozpoczął współpracę z grupą GTS Central Europe (obecnie wchodzącą w skład grupy T-Mobile), gdzie współtworzył i współzarządzał firmą Internet Partners. W kolejnych latach przeprowadził przejęcie oraz integrację firmy Energis Polska, kierując finansami nowo powstałego GTS Energis. W latach 2007-2008 roku piastował stanowisko Dyrektora Generalnego zarządzającego procesami biznesowymi grupy na terenie Ukrainy. W 2008 roku objął funkcję Chief Financial Officer, planując strategię i koordynując rozwój biznesu spółki osiągającej ponad 470 mln złotych obrotu. Jako absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej posiada tytuł magistra inżyniera, a w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej współpracującej z London Business School uzyskał również tytuł Master of Science in Business.

Zaufali nam: