Ranking IT@BANK 2018: Atman nagrodzony za efektywność

16.11.2018
Nowości firmowe

Z przyjemnością informujemy, że spółka ATM S.A. zajęła I miejsce w kategorii „Efektywność” rankingu IT@BANK. W tegorocznym, już trzynastym konkursie „Miesięcznika Finansowego BANK” wzięło udział 57 firm z branży teleinformatycznej, świadczących usługi dla instytucji finansowych.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 15 listopada 2018 r. podczas konferencji IT@BANK w warszawskim Hotelu Hilton. Statuetkę w imieniu Atmana odebrała Magdalena Żernicka, Business Development Manager, Data Center.

Stale rosnące zapotrzebowanie banków na nowoczesne rozwiązania IT wynika zarówno z konieczności dostosowywania systemów bankowych do zmieniających się przepisów prawnych, jak i chęci uatrakcyjniania swojej oferty. Jesteśmy przekonani, że bez sprawnych i coraz nowocześniejszych narzędzi IT trudno obecnie walczyć o klienta.

Cieszymy się, że Atman może w tym pomagać wielu instytucjom finansowym – nie tylko bankom, towarzystwom ubezpieczeniowym czy domom maklerskim, ale także dynamicznym, innowacyjnym fintechom.