Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli interesują Cię nasze usługi i chcesz otrzymać dedykowaną ofertę, skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę

Dostęp do internetu

Sprawdź dostępność usługi w Twojej lokalizacji Sprawdż dostęp

Kalkulator kolokacji

Sprawdź cenę usługi dostosowanej do Twoich potrzeb. Sprawdź ceny

Rekomendują nas

„Profesjonalizm ATM S.A. pod względem sprzedażowym oraz rzetelność serwisowej obsługi klienta pozwalają nam rekomendować tę firmę jako wiarygodnego partnera biznesowego.”

Interoute Poland Zobacz referencje

Współpraca z WOŚP

styczeń 2012

Operator ATMAN od wielu lat współpracuje z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspierając od strony technologicznej pracę Fundacji zarówno podczas styczniowych finałów, jak i w czasie jej całorocznej działalności. Podczas XX Finału ATM zapewni WOŚP łącza internetowe oraz łącza transmisji danych, tak by Internauci na całym świecie mogli śledzić przebieg Finału online, jak również wziąć udział w aukcjach internetowych organizowanych z tej okazji na rzecz Fundacji. Więcej o tegorocznym zaangażowaniu ATM i innych spółek z grupy kapitałowej >>

Rok temu, po zakończeniu XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ATM miał przyjemność gościć w swojej siedzibie przedstawicieli Fundacji z Jerzym Owsiakiem na czele. Goście zwiedzali pomieszczenia Centrum Danych ATMAN. Odbyło się także spotkanie prasowe, z którego relację zamieściliśmy poniżej.

Relacja ze spotkania prasowego po XIX Finale

Na początku lutego 2011 r. w siedzibie ATM S.A. w Warszawie odbyło się spotkanie dziennikarzy branży teleinformatycznej z przedstawicielami firm: ATM, Cisco i Oracle, wspierających od strony technologicznej XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gościem specjalnym spotkania był Jerzy Owsiak, który podziękował firmom za zaangażowanie i wsparcie, wręczając ich reprezentantom okolicznościowe dyplomy. Podczas krótkiego wystąpienia opowiedział, jak niegdyś wyglądało zaplecze technologiczne Fundacji i jak wiele zmieniło się przez lata w tym zakresie. Podkreślił także znaczenie, jakie ma wsparcie partnerów technologicznych nie tylko podczas corocznych finałów WOŚP, ale i w trakcie całorocznej działalności Fundacji.

Partnerzy Fundacji dokonali krótkich prezentacji swoich rozwiązań wdrożonych na potrzeby XIX Finału WOŚP. ATM S.A., która zapewniła wysokiej jakości dostęp do Internetu przy pomocy łączy sieci ATMAN o łącznej przepustowości 20 Gb/s oraz odpowiadała za działanie biura zapasowego Fundacji, przedstawiła statystyki dotyczące ruchu internetowego na zestawionych łączach podczas całego Finału. Warto dodać, że serwery Fundacji od dawna są kolokowane w Centrum Danych ATMAN.

Cisco Systems oraz Oracle wspierały przebieg XIX Finału WOŚP zapewniając Fundacji odpowiednie urządzenia sieciowe (serwery, routery, przełączniki i firewalle) oraz oprogramowanie niezbędne do przeprowadzenia licytacji (dedykowany system informatyczny i baza danych Oracle).

Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem wybranych pomieszczeń Centrum Danych ATMAN, co zostało uwiecznione na poniższych zdjęciach.

Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP

Poprzednie Następne 1 / 12

 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Andrzej Konaszewski, AK Press
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP
 • Fot. Łukasz Widziszowski, WOŚP

Zaufali nam: