Aktualności

Aktualności

Nowości o firmie i jej usługach

XV Regaty Żeglarskie o Puchar Związku Banków Polskich

14.09.2017
Wydarzenia

Jako Partner Strategiczny Akademii Sportu Klubu Bankowca Atman jest zaangażowany w trzy wydarzenia sportowe organizowane tej jesieni. Pierwszym z nich są Regaty Żeglarskie o Puchar Związku Banków Polskich, odbywające się na pożegnanie lata, bo 15‑17 września, w Starych Juchach nad jeziorem Ułówki.

Imprezy organizowane przez Akademię Sportu Klubu Bankowca przeznaczone są dla przedstawicieli środowiska bankowego i firm współpracujących. Regaty żeglarskie odbędą się już po raz piętnasty. Atman wystawia w nich także swoją załogę. Ponadto dla uczestników tej imprezy przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Zasady udziału w konkursie są proste: wystarczy zrobione podczas XV Regat Żeglarskich o Puchar ZBP zdjęcie z hashtagiem #AtmanRegaty w określony sposób zamieścić na jednym z portali społecznościowych: FacebookuInstagramie lub Twitterze. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród przewidziane jest na niedzielę 17 września br., podczas uroczystego ogłoszenia wyników regat. Zwycięskie zdjęcia zaprezentujemy Państwu także na naszych profilach w portalach społecznościowych.

Miłośników żeglarstwa spędzających najbliższy weekend w Siedlisku Morena serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym (regulamin konkursu), a wszystkim załogom życzymy pomyślnych wiatrów!