Zmiana organizacji ruchu w kampusie Atman DC

22.05.2020
Nowości firmowe

Plan sytuacyjny z nową organizacją ruchuUprzejmie informujemy, że przystępujemy do rozbudowy Centrum Danych Atman Warszawa-1 przy ul. Grochowskiej 21a o nowy obiekt kolokacyjny: budynek F6. W związku z tym na kampusie data center obecnie trwają prace przygotowawcze, m.in. porządkujemy teren i − z myślą o Państwa bezpieczeństwie − wprowadzamy nową organizację ruchu.

Zapewniamy, że wszelkie prace, które mogą tymczasowo utrudniać poruszanie się po kampusie, będą prowadzone w taki sposób, aby zminimalizować ich wpływ na korzystanie z naszych usług.

Obowiązująca od 25 maja 2020 r. tymczasowa organizacja ruchu kołowego i pieszego przewiduje:

  • Wjazd od ulicy Mglistej i obsługę gości w recepcji budynku C
  • Wjazd na parking kliencki przez bramę nr 1
  • Wjazd do strefy serwerowej (wyłącznie na czas czynności logistycznych) przez bramę nr 2.

Nową organizację ruchu przedstawia plan sytuacyjny kampusu. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim i zastosowanie do nowych zasad w przypadku wizyty w Atman DC WAW-1. Dodatkowo przypominamy o konieczności wcześniejszej awizacji transportów wielkogabarytowych w Dziale Obsługi Klienta.

Jednocześnie ponownie zachęcamy Państwa do korzystania z usługi zdalnych rąk (remote hands) o ile to tylko możliwe, a tym samym w czasie epidemii COVID-19 ograniczenia wizyt w centrum danych wyłącznie do prac o znaczeniu krytycznym.

Podjęte przez nas prace inwestycyjne są kolejnym etapem wzmacniania oferty Atmana i rozszerzania zapasu wysokiej jakości powierzchni kolokacyjnej, który gwarantuje możliwość nieograniczonej rozbudowy infrastruktury IT naszych Klientów. Potwierdzają także nasze zaangażowanie w stały rozwój świadczonych przez nas usług data center i nieustanną pracę nad podwyższaniem ich jakości.

Liczymy na Państwa zrozumienie, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem tel. 22 5156800 lub adresem [email protected]. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.