Ochrona danych

Ochrona danych

Cyberbezpieczeństwo i ciągłość działania

Potrzebujesz pomocy przy doborze usługi?
Skontaktuj się z nami

Nasze usługi z obszaru bezpieczeństwa koncentrują się przede wszystkim – ale nie tylko – na ochronie naszych klientów przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu.

Ochrona sieciowa

Jeżeli masz dostęp do Internetu od Atmana, możesz zabezpieczyć swoje łącze przed atakami DDoS i/lub skorzystać z wszechstronnej ochrony wewnętrznej sieci firmowej na styku z Internetem.

Dowiedz się, na czym polegają i co mogą powodować ataki DDoS, a także jak im przeciwdziałać. Atman Anty-DDoS – rozwiązanie klasy operatorskiej bazujące na technologii Radware.

Poznaj bogaty zakres funkcji Atman Firewall, takich jak: VPN, antywirus, antyspyware, antymalware, intruder prevention/detection, data leak prevention itp. To w pełni konfigurowalne rozwiązanie oparte na platformie sprzętowej FortiGate, z którego korzystasz w modelu Firewall as a Service, skutecznie chroniąc sieć i dane swojej firmy.

Rezerwowe stanowiska pracy

Uzupełnij swój plan ciągłości działania o Biuro Zapasowe – wydzieloną powierzchnię biurową na terenie kampusu Centrum Danych Atman WAW-1 ze stanowiskami przygotowanymi dla kluczowych działów Twojej firmy. Gdy praca w Twojej siedzibie jest niemożliwa, wyznaczone zespoły mają dostęp do firmowych systemów i danych, minimalizując skutki sytuacji kryzysowej.