Centrum Danych Atman Warszawa-1 i Centrum Danych Atman Warszawa-2 spełniają wymagania normy Data Centre Operations Standard firmy EPI. Atman jest pierwszą firmą w Europie z certyfikacją EPI-DCOS.

Certyfikacja DCOS-4 gwarantuje, że procedury operatora są nie tylko dobrze zdefiniowane, ale także ich stosowanie jest na bieżąco dokumentowane, a jakość i adekwatność stale nadzorowane, co przekłada się na bardzo wysoką dostępność usług świadczonych w Centrach Danych Atman.

 

Dbając o jakość usług i produktów oferowanych przez Atmana, wdrożyliśmy w naszej firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015.

Potwierdzony jest on otrzymaniem certyfikatu w zakresie dostarczania i utrzymywania usług telekomunikacyjnych i usług centrum danych, w tym: transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej.

 

 

 

ISO 9001

Atman sp. z o.o. otrzymał certyfikat wydany przez BSI (British Standards Institution) potwierdzający, że świadczone przez Atmana usługi są zgodne z Deklaracją Stosowania SoA oraz że spółka działa w oparciu o system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie dostarczania i utrzymywania usług telekomunikacyjnych i usług centrum danych, w tym: transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej.

 

ISO/IEC 27001:2013

Zapytaj o ofertę

Wyślij formularz z zapytaniem

    Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Ciebie danych jest uzasadniony interes administratora, por. RODO art. 6 ust. 1 lit. (f), polegający na właściwym obsłużeniu zapytania dot. zainteresowania naszymi usługami.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Atman Sp. z o.o. Kliknij w link w celu zapoznania się z Polityką prywatności.