Centrum Danych Atman Warszawa-1 i Centrum Danych Atman Warszawa-2 spełniają wymagania normy Data Centre Operations Standard firmy EPI. Atman jest pierwszą firmą w Europie z certyfikacją EPI-DCOS.

Certyfikacja DCOS-4 gwarantuje, że procedury operatora są nie tylko dobrze zdefiniowane, ale także ich stosowanie jest na bieżąco dokumentowane, a jakość i adekwatność stale nadzorowane, co przekłada się na bardzo wysoką dostępność usług świadczonych w Centrach Danych Atman.

ISO 9001

 

Dbając o jakość usług i produktów oferowanych przez Atmana, wdrożyliśmy w naszej firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015.

Potwierdzony jest on otrzymaniem certyfikatu w zakresie dostarczania i utrzymywania usług telekomunikacyjnych i usług centrum danych, w tym: transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej.

ISO/IEC 27001:2013

 

Atman sp. z o.o. otrzymał certyfikat wydany przez BSI (British Standards Institution) potwierdzający, że świadczone przez Atmana usługi są zgodne z Deklaracją Stosowania SoA oraz że spółka działa w oparciu o system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie dostarczania i utrzymywania usług telekomunikacyjnych i usług centrum danych, w tym: transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej.

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) to międzynarodowa norma określająca zasady ochrony danych posiadaczy kart płatniczych. Certyfikacja PCI DSS v. 4.0 gwarantuje, że Atman stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie przechowywania, przetwarzania i przesyłania danych kart płatniczych. To szczególnie istotne dla klientów naszych usług kolokacyjnych, bowiem gwarantuje spełnianie rygorystycznych wymagań dot. poziomu ochrony danych i bezpieczeństwa w Centrach Danych Atman.

Zapytaj o ofertę

Wyślij formularz z zapytaniem

    Podstawą prawną przetwarzania podanych przez Ciebie danych jest uzasadniony interes administratora, por. RODO art. 6 ust. 1 lit. (f), polegający na właściwym obsłużeniu zapytania dot. zainteresowania naszymi usługami.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Atman Sp. z o.o. Kliknij w link w celu zapoznania się z Polityką prywatności.