Data Centre Operations Standard (DCOS)

Centrum Danych Atman Warszawa-1 i Centrum Danych Atman Warszawa-2 spełniają wymagania normy Data Centre Operations Standard firmy EPI. Atman jest pierwszą firmą w Europie z certyfikacją EPI-DCOS.

Certyfikacja DCOS-4 gwarantuje, że procedury operatora są nie tylko dobrze zdefiniowane, ale także ich stosowanie jest na bieżąco dokumentowane, a jakość i adekwatność stale nadzorowane, co przekłada się na bardzo wysoką dostępność usług świadczonych w Centrach Danych Atman.

 

 

„Zero Outage” to program zapewniania jakości wdrożony przez T-Systems, którego celem jest ograniczenie do minimum przestojów i maksymalizowanie ciągłości działania, a jednym z istotnych elementów jest skuteczne zarządzanie incydentami. 

W celu zapewnienia wysokich standardów jakości w zakresie świadczenia usług i szybkiego rozwiązywania problemów z efektywną analizą przyczyn źródłowych, T-Systems współpracuje z godnymi zaufania dostawcami i partnerami, którzy co roku podlegają weryfikacji w rzeczywistych warunkach (Zero Outage Approval Program).Zero Outage

Dbając o jakość usług i produktów oferowanych przez Atmana, wdrożyliśmy w naszej firmie System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015. Potwierdzony jest on otrzymaniem certyfikatu w zakresie dostarczania i utrzymywania usług telekomunikacyjnych i usług centrum danych, w tym: transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej.

ISO-9001_pl

 
 

ATM S.A. otrzymała certyfikat wydany przez BSI (British Standards Institution) potwierdzający, że świadczone przez Atmana usługi  są zgodne z Deklaracją Stosowania SoA oraz że spółka działa w oparciu o system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013 w zakresie dostarczania i utrzymywania usług telekomunikacyjnych i usług centrum danych, w tym: transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej.

ISO-27001_pl

Zapytaj o ofertę

Wyślij formularz z zapytaniem