Aktualności

Aktualności

Nowości o firmie i jej usługach

Filtruj po kategorii:
15.01.2024
Wszystkie

Dzięki naszym łączom światłowodowym Studio 32. Finału WOŚP, strona internetowa Fundacji WOŚP i Finałowy koncert mają zapewniony wydajny i nieprzerwany dostęp do Internetu.
Aby jeszcze bardziej wesprzeć 32. Finał, wystawiliśmy na aukcję niepowtarzalną Podróż do Fabryki Internetu! Zwycięzcę licytacji (+ 5 os.) oprowadzimy po Atman Data Center w Warszawie.

WAW-3 groundbreaking news cover
16.10.2023
Nowości firmowe, Wydarzenia

Atman zainaugurował realizację kolejnej, jak dotąd swojej największej inwestycji centrodanowej. Członkowie Zarządu i Rady Nadzorczej spółki dokonali symbolicznego wbicia łopat pod budowę Atman Data Center Warsaw‑3 (WAW‑3) 12 października 2023 r. w Duchnicach. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i partnerów technologicznych Atmana. Otwarcie pierwszego z trzech budynków kampusu WAW-3 jest zaplanowane na IV kwartał 2024 r.

28.09.2023
Nowości firmowe

Atman z sukcesem przeszedł audyt recertyfikacyjny DCOS, przeprowadzony przez firmę EPI. Nasze centra danych od 2019 r. działają zgodnie z wymaganiami Data Centre Operations Standard na poziomie 4. Jak dotąd Atman jest jedyną firmą w Europie z certyfikacją DCOS.

01.08.2023
Nowości produktowe

Atman uzyskał bezpośrednie połączenie swojej sieci z zagranicznym punktem wymiany ruchu GlobalNet/DATAIX, a tym samym powiększył zasoby internetowe dostępne dla klientów usług tranzytowych o zasoby pochodzące m.in. z Ukrainy, krajów skandynawskich, Holandii i Kazachstanu.

load balancing in cloud
01.06.2023
Nowości produktowe

Wprowadziliśmy narzędzie sieciowe o nazwie load balancer, służące do równoważenia obciążenia zasobów, czyli rozdzielania zadań między wiele maszyn wirtualnych zgodnie z algorytmem wybranym przez klienta. Nowa usługa jest dostępna w chmurze publicznej Atman Cloud, opartej na technologii wirtualizacyjnej OpenStack.

27.04.2023
Nowości firmowe, Nowości produktowe

Atman nawiązuje współpracę partnerską z Lenovo i otrzymuje, jako pierwszy w Polsce, status Cloud Service Providera z uprawnieniami do prowadzenia autoryzowanego serwisu serwerów Lenovo. Dzięki poszerzeniu portfolio dostawców sprzętu klienci usługi Serwerów Dedykowanych Atman zyskują większy wybór wydajnych konfiguracji wyposażonych w procesory 3. generacji czołowych producentów: AMD i Intel.

20.04.2023
Nowości firmowe, Wydarzenia

Atman, Beyond.pl, Data4, Equinix i 3S, właściciele i operatorzy największych centrów danych w Polsce, połączyli siły w celu wzmacniania potencjału polskiej branży data center, edukacji rynku i budowania nowych miejsc pracy poprzez współpracę z władzami, zmiany legislacyjne i wykorzystywanie doświadczeń podobnych organizacji w Europie.

Zaproszenie na webinar Rynek serwerowy w Polsce i na świecie
17.04.2023
Wydarzenia, Nowości produktowe

Zapraszamy na bezpłatny webinar: Rynek serwerowy w Polsce i na świecie. Analiza trendów na przykładzie nowości od Lenovo z procesorami EPYC gen. 3 od AMD w ofercie Atmana

vmware cloud provider badge
31.01.2023
Nowości produktowe

Atman VMware Cloud to nowa platforma chmurowa korzystająca w technologii wirtualizacji VMware. Umożliwia precyzyjne zarządzanie dostępami i uprawnieniami użytkowników oraz samodzielne tworzenie polityk HA. Bezpieczne DC i SLA 99,97%.