Transmisja danych

Transmisja danych

Bezpieczna i stabilna komunikacja
dla Twojej firmy

Potrzebujesz pomocy przy doborze usługi?
Skontaktuj się z nami

Świadczymy szeroki zakres usług transmisyjnych i dostępu do Internetu na bazie różnorodnych rozwiązań technologicznych.

Dostęp do Internetu

Oferujemy symetryczny Internet światłowodowy o gwarantowanej dostępności i doskonałych parametrach technicznych. Z naszych łączy możesz korzystać w siedzibie firmy (usługi Business Internet i Basic Internet) i/lub na potrzeby kolokacji Twoich serwerów w Centrum Danych Atman (usługi Colo Internet i Colo Basic Internet).

Ponadto nasza infrastruktura telekomunikacyjna znajduje się biurowcach wielu ośrodków biznesowych w całej Polsce. Dzięki temu w tych lokalizacjach możemy dostarczyć Internet do wynajmowanego biura (usługa Office Internet).

 

Internet z Microsoft Azure Peering Service

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji biurowych Microsoft 365, Teams lub innych usług chmury publicznej MS Azure, zainteresuje Cię dostęp do Internetu od Atmana z opcją Microsoft Azure Peering Service. To najprostszy sposób, aby wyraźnie poprawić wydajność i stabilność, a także bezpieczeństwo korzystania z Microsoft SaaS.

Dzięki bezpośredniemu stykowi (interconnect) naszej sieci z infrastrukturą MS Azure zlokalizowaną w Warszawie zapewniamy wyjątkowo krótki czas RTT dla usług Microsoft 365, Teams itp.

Transmisja między lokalizacjami

Połączenie ośrodków firmy dedykowanym łączem może odbywać się za pomocą różnych technologii i protokołów. Realizujemy projekty wykorzystujące dowolne współczesne rozwiązania technologiczne, jak np. transmisja danych Ethernet Line (E-Line), MPLS IP-VPN, Lambda czy dzierżawa ciemnych włókien światłowodowych.

Jesteśmy gotowi w tym zakresie spełniać także potrzeby mediów i dystrybutorów multimediów, oferując zarówno transmisję punkt – punkt, jak i punkt – wielopunkt.

Dodatkowo proponujemy usługę szyfrowania łącza transmisyjnego przy użyciu protokołu MACSec.

Software-Defined WAN

Budujemy sieci rozległe zarówno w modelu tradycyjnym, jak definiowane programowo. Nowoczesna architektura SD-WAN ma wiele zalet, m.in. pozwala korzystać z różnych usług transportowych i optymalizować użycie łączy, łatwo nią administrować, a skalowanie jest wyjątkowo szybkie.

Nasze rozwiązania SD-WAN bazują na dojrzałej technologii Cisco. Zobacz, kiedy możesz potrzebować SD-WAN i jakie korzyści może Ci przynieść wdrożenie takiej sieci.

Thinx Internet Exchange

Chcesz bezpośrednio wymieniać ruch internetowy z kluczowymi dostawcami treści sieciami CDN i operatorami telekomunikacyjnymi, a także dużymi firmami z branż: gamingowej, hostingowej, e-commerce itp.? 

Sprawdź dostępność usług w 14 miastach Polski i zasoby Thinx IX. Zobacz, co możesz zyskać, dołączając do uczestników naszego punktu wymiany ruchu.