obrazek1
obrazek2
obrazek3

#Dołącz do Atmana

W centrach danych Atman utrzymujemy serwery naszych klientów. Zajmujemy się rozwiązaniami B2B z zakresu przechowywania, przetwarzania, zabezpieczania i transmisji danych.

Gdy potrzebujesz zrobić przelew albo kupujesz online, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie my dbamy, by serwery Twojego banku lub ulubionego sklepu internetowego działały non stop.

Zasil nasz zespół, wejdź w świat nowych technologii!

#DobrzeTuByć

Lubimy ze sobą pracować i to widać. Łączy nas nie tylko wspólne miejsce pracy, ale i pasje – jak bieganie czy jazda na rowerze. Ty też możesz dołączyć do naszych grup albo stworzyć nową sekcję. Możesz też uczestniczyć w naszych regularnych eventach, takich jak grill z okazji otwarcia sezonu wakacyjnego, dzień dziecka, smakowe wody czy zdrowe posiłki. Jest integrująco i pysznie!

  • Czy wiesz, że mamy budżet na kwartalne integracje zespołowe, w ramach których wspólnie gramy w kręgle, jeździmy na gokartach lub poznajemy nowe smaki, a raz w roku wyjeżdżamy na dwudniową integrację całą firmą?

#NonStopKlient

Każdy z nas wie, że wszyscy dążymy do tego samego celu, jakim jest zapewnienie nieprzerwanego dostępu do danych naszym klientom. Jesteśmy w stanie realizować tę misję dzięki atmosferze współpracy i zorientowaniu na klienta.

#Agile

Pracujemy zwinnie, jesteśmy elastyczni. Możesz dołączyć do środowiska, w którym w krótkim czasie zobaczysz realne efekty swojej pracy dzięki zwinności naszej organizacji. Jest aktywnie. Mamy płaską strukturę organizacyjną, która usprawnia proces podejmowania decyzji.

  • Czy wiesz, że od pomysłu elektronicznego podpisywania umów przez naszych klientów do pełnego wdrożenia minęło zaledwie kilka tygodni?

#BrakKorporacyjności

Wszyscy mówimy do siebie na ty. Nie musisz pisać w każdej sprawie e-maila. Wystarczy wstać od biurka i podejść do kolegi czy koleżanki, by załatwić sprawy od ręki.

  • Czy wiesz, że zaprojektowaliśmy przestrzeń biurową tak, by działy najczęściej współpracujące ze sobą siedziały w bliskiej odległości od siebie?

LIDER Atmana

Jesteśmy liderem rynku data center w Polsce dzięki naszym pracownikom. To oni tworzą nasz sukces i naszych klientów, dlatego raz na kwartał wyłaniamy Lidera Atmana. Ty też będziesz mógł nim zostać albo zgłosić kogoś, kogo chciałbyś wyróżnić. Na zwycięzcę czeka nagroda o wartości 5 tysięcy złotych, którą LIDER sam wybiera!

Poznaj naszych ludzi i ostatnich Liderów

Proces wdrożeniowy

Nie musisz się martwić o to, jak poznasz firmę, produkty i jak się w niej odnajdziesz. Zapewniamy program wdrożeniowy, w ramach którego Cię przeszkolimy. Już od pierwszego dnia czekają na Ciebie szkolenia, wycieczka po centrum danych, a także obszerna lista szkoleń produktowych dostępnych online.

Dołączając do zespołu, otrzymasz bezpośrednie wsparcie. Zostanie Ci przydzielona osoba (tzw. buddy), która będzie dla Ciebie pierwszą linią kontaktu w pierwszych tygodniach pracy.

Rozwój wewnątrz Atmana

U nas możesz się rozwijać nie tylko poprzez awans w ramach swojego działu, ale promujemy również przejścia między działami.

Twój głos ma znaczenie

Nasza ostatnia ankieta satysfakcji wykazała, że aż ponad 70% zespołu wskazuje wysoki poziom satysfakcji z pracy w Atmanie. Po ankiecie zorganizowaliśmy warsztaty w ramach grup focusowych, podczas których pracownicy mogli podzielić się opiniami o pracy w naszej firmie. Na bazie tych informacji zwrotnych wprowadzamy odpowiednie modyfikacje i zmiany, które mają stworzyć jeszcze lepsze miejsce pracy dla naszych pracowników.

Co możemy Ci zaoferować?

Pakiet medyczny
Kartę Multisport
Ubezpieczenie na życie
Wyjazdy integracyjne
Budżet na integracje zespołowe
Fajne biuro z parkingiem

Wszyscy jesteśmy tu po to, by dostarczać #NonStopData

Poznaj oferty pracy