obrazek1
obrazek2
obrazek3

#DołączDoAtmana

W Centrach Danych Atman utrzymujemy serwery naszych klientów. Zajmujemy się rozwiązaniami z zakresu przechowywania, przetwarzania, zabezpieczania i transmisji danych. Działamy w modelu B2B.

Bardzo prawdopodobne, że gdy robisz przelew albo kupujesz online, to właśnie my dbamy, żeby serwery Twojego banku lub ulubionego sklepu internetowego działały non stop.

Wzmocnij nasz zespół, wejdź w świat nowych technologii!

#DobrzeTuByć

Lubimy ze sobą pracować i to widać. Łączy nas nie tylko wspólne miejsce pracy, ale i pasje – jak bieganie czy jazda na rowerze. Ty też możesz dołączyć do naszych grup albo stworzyć nową sekcję. Możesz też uczestniczyć w naszych regularnych eventach, takich jak grill z okazji otwarcia sezonu wakacyjnego, dzień dziecka, smakowe wody czy zdrowe posiłki. Jest integrująco i pysznie!

  • Czy wiesz, że mamy budżet na kwartalne integracje zespołowe, w ramach których wspólnie gramy w kręgle, jeździmy na gokartach lub poznajemy nowe smaki, a raz w roku wyjeżdżamy na dwudniową integrację całą firmą?

#NonStopKlient

Każdy z nas wie, że wszyscy dążymy do tego samego celu, jakim jest zapewnienie nieprzerwanego dostępu do danych naszym klientom. Jesteśmy w stanie realizować tę misję dzięki atmosferze współpracy i zorientowaniu na klienta.

#Agile

Pracujemy zwinnie, jesteśmy elastyczni. Możesz dołączyć do środowiska, w którym w krótkim czasie zobaczysz realne efekty swojej pracy dzięki zwinności naszej organizacji. Jest aktywnie. Mamy płaską strukturę organizacyjną, która usprawnia proces podejmowania decyzji.

  • Czy wiesz, że od pomysłu elektronicznego podpisywania umów przez naszych klientów do pełnego wdrożenia minęło zaledwie kilka tygodni?

#BrakKorporacyjności

Wszyscy mówimy do siebie na ty. Nie musisz pisać w każdej sprawie e-maila. Wystarczy wstać od biurka i podejść do kolegi czy koleżanki, by załatwić sprawy od ręki.

  • Czy wiesz, że zaprojektowaliśmy przestrzeń biurową tak, by działy najczęściej współpracujące ze sobą siedziały w bliskiej odległości od siebie?

LIDER Atmana

Jesteśmy liderem rynku data center w Polsce dzięki naszym pracownikom. To oni tworzą nasz sukces i naszych klientów, dlatego raz na kwartał wyłaniamy Lidera Atmana. Ty też będziesz mógł nim zostać albo zgłosić kogoś, kogo chciałbyś wyróżnić. Na zwycięzcę czeka nagroda o wartości 5 tysięcy złotych, którą LIDER sam wybiera!

Poznaj naszych ludzi i ostatnich Liderów

Proces wdrożeniowy

Nie musisz się martwić o to, jak poznasz firmę, produkty i jak się w niej odnajdziesz. Zapewniamy program wdrożeniowy, w ramach którego Cię przeszkolimy. Już od pierwszego dnia czekają na Ciebie szkolenia, wycieczka po centrum danych, a także obszerna lista szkoleń produktowych dostępnych online.

Dołączając do zespołu, otrzymasz bezpośrednie wsparcie. Zostanie Ci przydzielona osoba (tzw. buddy), która będzie dla Ciebie pierwszą linią kontaktu w pierwszych tygodniach pracy.

Rozwój wewnątrz Atmana

U nas możesz się rozwijać nie tylko poprzez awans w ramach swojego działu, ale promujemy również przejścia między działami.

Twój głos ma znaczenie

Nasza ostatnia ankieta satysfakcji wykazała, że aż ponad 70% zespołu wskazuje wysoki poziom satysfakcji z pracy w Atmanie. Po ankiecie zorganizowaliśmy warsztaty w ramach grup focusowych, podczas których pracownicy mogli podzielić się opiniami o pracy w naszej firmie. Na bazie tych informacji zwrotnych wprowadzamy odpowiednie modyfikacje i zmiany, które mają stworzyć jeszcze lepsze miejsce pracy dla naszych pracowników.

Co możemy Ci zaoferować?

Pakiet medyczny
Kartę Multisport
Ubezpieczenie na życie
Wyjazdy integracyjne
Budżet na integracje zespołowe
Fajne biuro z parkingiem

Wszyscy jesteśmy tu po to, by dostarczać #NonStopData

Poznaj oferty pracy