Młodszy Inżynier Wsparcia Systemów IT

Zapraszamy do aplikowania
Wyślij CV

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zgłoszeń service desk
  • Wsparcie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych
  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów w ramach utrzymywanych systemów/usług
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Diagnozowanie i rozwiazywanie problemów ze sprzętem IT
  • Wydawanie dostępów i sprzętu nowym pracownikom.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Nastawienie na skuteczność i terminowość realizacji zadań
  • Umiejętność budowania relacji ze współpracownikami
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomość systemów Windows 10 i pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zespół, w którym wszyscy gramy do jednej bramki
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Budżet na integracje zespołowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Brak dress code’u
  • Program rekomendacji pracowników
  • Parking dla pracowników
  • Dostęp do platformy Worksmile.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję