Atende Software

Atende Software logoGłównym celem działalności Atende Software jest innowacyjność. Firma jest wiodącym dostawcą usług klasy CDN oraz oprogramowania dla telewizji internetowych, a także partnerem technologicznym najważniejszych przedsięwzięć multimedialnych w Polsce. Atende Software specjalizuje się ponadto w tematyce cyberbezpieczeństwa, tworząc autorskie rozwiązania z obszaru ochrony infrastruktury krytycznej i mitygowania ataków DDoS.

CloudSigma

CloudSigma logoCloudSigma jest szwajcarskim dostawcą usług chmurowych klasy enterprise oraz rozwiązań hostingowych działającym w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Australii. Dostarczane przez CloudSigmę usługi w modelu IaaS charakteryzuje łatwość obsługi, szybka i praktycznie nieograniczona skalowalność zasobów oraz duża elastyczność w modyfikacji parametrów i ustawień usługi. Poza takimi aspektami, jak np. wygodny panel do zarządzania środowiskiem chmurowym, atutem CloudSigmy jest także bardzo przejrzysty model rozliczeń. 

Host Park

Host Park logoHost Park jest ukraińsko-polskim holdingiem spółek IT oferującym od 2009 r. pełny zakres usług hostingowych od web-hostingu po serwery dedykowane i kolokację. Wszystkie usługi świadczone są w oparciu o jedno z najlepszych centrów danych na Ukrainie i największe centrum danych w Polsce, należące do Atmana; obie lokalizacje spełniają wymagania Tier III. Wśród klientów Host Park Group dominują największe ukraińskie banki, integratorzy IT, firmy prawnicze, operatorzy usług turystycznych i inni.

Zapytaj o ofertę

Wyślij formularz z zapytaniem