Status Gold Partner firmy Intel dla Atmana

02.09.2021
Nowości firmowe, Nowości produktowe

Niedawno Atman osiągnął poziom Gold programu Intel® Partner Alliance. Uzyskane dzięki temu korzyści będą pomocne w nieustającym podnoszeniu jakości usług i poziomu obsługi klienta oraz udoskonalaniu oferty Serwerów Dedykowanych.

Na lepsze i szersze wsparcie udzielane Gold Partnerom przez Intel – największego na świecie producenta procesorów – składają się przede wszystkim:

  • Podwyższenie warunków SLA
  • Dostęp do oprogramowania i narzędzi programistycznych
  • Możliwość testowania nowych produktów
  • Udział w wydarzeniach dla partnerów, podczas których można uzyskać najnowsze informacje o produktach.

Ułatwione rozwijanie kompetencji specjalistów Atmana w zakresie produktów Intela i szerszy dostęp do jego technologii z pewnością przełożą się na jeszcze lepszą obsługę zgłoszeń klientów. Pogłębiona wiedza naszych inżynierów i wyposażenie ich w narzędzia programistyczne w połączeniu z szybszą obsługą serwisową zapewnianą przez Intel w ramach wyższego SLA pomogą nam jeszcze sprawniej rozwiązywać problemy naszych klientów.

Wczesny dostęp do informacji o nowościach i samodzielne przeprowadzanie testów produktów Intela dopiero wchodzących na rynek są dla nas nie mniej istotne. Nieustannie pracujemy nad tworzeniem najlepszej możliwej oferty Serwerów Dedykowanych. Regularnie śledzimy i analizujemy rynek pod kątem potrzeb klientów i pojawiających się innowacji technologicznych. Status „Intel Gold Partner” ułatwi nam dostosowywanie konfiguracji i budowanie maszyn o takich parametrach, aby Serwery Dedykowane Atmana zawsze były w stanie sprostać aktualnym oczekiwaniom klientów i efektywnie wspierać ich działalność biznesową.