Kierownik Działu Montażu Serwerów

Zapraszamy do aplikowania
Wyślij CV

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie podległym zespołem Montażu Serwerów, w szczególności:
    • Prowadzenie spotkań zespołowych i indywidualnych z pracownikami
    • Dbanie o prawidłowy podział zadań, weryfikacja ich wykonania
    • Prowadzenie działań rozwojowych zespołu
  • Nadzór nad utrzymaniem środowiska sprzętowego pracującego na potrzeby usług serwerów dedykowanych i szeroko rozumianych usług IaaS dla klienta biznesowego
  • Wsparcie działań członków zespołu na styku z innymi działami Spółki przy rozwiazywaniu problemów technicznych lub opracowywaniu konfiguracji usług klientów
  • Kontakt i współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania
  • Odpowiedzialność za rozwój architektury podległych systemów (planowanie pojemności, rozbudowa, aktualizacje).

Nasze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku liderskim
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Infrastruktury Serwerowej lub podobnym
  • Wiedza o systemach architektury serwerów i macierzy
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i podejmowanie inicjatyw w rozwiązywaniu problemów
  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyczny)
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zespół, w którym wszyscy gramy do jednej bramki
  • Budżet na integracje zespołowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Brak dress code’u
  • Program rekomendacji pracowników
  • Parking dla pracowników
  • Dostęp do platformy Worksmile.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję