Młodszy/a Specjalista/ka ds. Raportowania i Analiz

Oferta pracy

Zapraszamy do aplikowania
Wyślij CV

Twój zakres obowiązków:

  • Pomoc w opracowywaniu cyklicznych raportów z obszarów operacji i technologii
  • Przygotowywanie danych (zestawienie przychodów i kosztów usług)
  • Obsługa zleceń w systemie rejestracji (instalacji i rezygnacji)
  • Monitorowanie, inwentaryzacja i zarządzanie użytkowanymi licencjami
  • Przygotowywanie danych z ilości sprzedanych systemów operacyjnych danego producenta
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych per technologia
  • Analizy ad hoc.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego tworzenia raportów
  • Excel – poziom zaawansowany
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne).

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę (na okres 1,5 roku)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Praca w zgranym zespole, w którym możesz liczyć na wsparcie zarówno we wdrożeniu, jak i w codziennej pracy
  • Brak korporacyjności oraz nieformalną atmosferę pracy
  • Imprezy i eventy firmowe
  • Budżet na integracje zespołowe
  • Parking dla pracowników
  • Program rekomendacji pracowników
  • Hybrydowy system pracy
  • Dostęp do platformy Worksmile.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję