Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Oferta pracy

Zapraszamy do aplikowania
Wyślij CV

Twój zakres obowiązków:

  • Rejestracja dokumentów handlowych i nadzór nad ich obiegiem (dokumenty w językach polskim i angielskim);
  • Przygotowywanie kontraktów sprzedażowych we współpracy z działem sprzedaży;
  • Dbanie o jakość danych sprzedażowych, ich weryfikacja oraz generowanie zleceń realizacji usług;
  • Obsługa wypowiedzeń kontraktów sprzedażowych i usług;
  • Obsługa baz danych kontrahentów i usług;
  • Obsługa systemów CRM i innych niezbędnych do prawidłowej obsługi powierzonych zadań;
  • Obsługa i archiwizacja korespondencji tradycyjnej i elektronicznej oraz połączeń telefonicznych.

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z zespole;
  • Dobra znajomość MS Office (MS Word – poziom średniozaawansowany);
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na obsługę umów anglojęzycznych;
  • Wykształcenie wyższe.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Opieka medyczna Medicover;
  • Dofinansowanie karty Multisport;
  • Dofinansowanie zajęć językowych;
  • Praca w systemie hybrydowym (2 dni pracy z biura);
  • Brak dress code’u;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie PZU;
  • Parking dla pracowników.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję