Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli interesują Cię nasze usługi i chcesz otrzymać dedykowaną ofertę, skontaktuj się z nami. Zapytaj o ofertę

Dostęp do internetu

Sprawdź dostępność usługi w Twojej lokalizacji Sprawdż dostęp

Kalkulator kolokacji

Sprawdź cenę usługi dostosowanej do Twoich potrzeb. Sprawdź ceny

Rekomendują nas

„Wybraliśmy ATM S.A. ze względu na dobre opinie rynku o jakości usług ATMAN oraz elastyczne i nastawione na potrzeby klienta podejście do sprzedaży pracowników tej firmy.”

Sanofi-Aventis Zobacz referencje

Aktualności

Centra Danych ATMAN i Thinx Poland wśród najbardziej innowacyjnych w Europie 28.10.2014

ATM S.A., największy polski dostawca usług centrów danych, został ponownie nominowany w konkursie Capacity Global Carrier Awards. Tym razem w kategorii „Best Data Center Innovation”. Nagrody przyznawane są od dziesięciu lat przez zachodnich ekspertów zrzeszonych wokół brytyjskiego Capacity Magazine.

Warszawa, 28 października 2014 r. – ATM S.A. pod markami ATMAN i Thinx Poland świadczy usługi centrów danych: kolokację, hosting, a od niedawna także cloud computing. Spółka jest też właścicielem i operatorem ogólnopolskiej sieci światłowodowej ATMAN.

Jesteśmy bardzo dumni z nominacji do nagrody Capacity Global Carrier Awards na najbardziej innowacyjne Centrum Danych w Europie. To wyróżnienie jednocześnie potwierdza, że prowadzone przez nas od prawie 15 lat inwestycje są przemyślane i mają na celu nie tylko sukcesywne poszerzanie powierzchni kolokacyjnej, ale też dostarczanie najlepszej jakości usług, które zagwarantują naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz optymalizację kosztów. Odzwierciedleniem tych działań jest stale rosnące zainteresowanie naszą ofertą — powiedział Maciej Krzyżanowski, Prezes Zarządu ATM S.A.

W pierwszej połowie 2014 roku liczba klientów korzystających z usług Centrów Danych ATMAN i Thinx Poland wzrosła aż o 30% r/r. ATM S.A. oczekuje, że dynamika popytu utrzyma się na podobnym poziomie także w najbliższej przyszłości za sprawą nie tylko polskich, ale też zagranicznych firm, które wybierają Centra Danych ATMAN i Thinx Poland ze względu na wysoką innowacyjność oraz jakość usług.

Capacity Magazine ogłosi tegorocznych zwycięzców konkursu Capacity Global Carrier Awards 2014 podczas uroczystej gali w Amsterdamie, 4 listopada.


ATM S.A. jest spółką teleinformatyczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pod markami ATMAN i Thinx Poland świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do Internetu, szerokopasmowa transmisja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Spółka świadczy także usługi telefoniczne oraz outsourcingu telekomunikacyjnego. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego. Dokładniejsze informacje pod adresem: www.atm.com.pl.

Zaufali nam: