Bezpieczeństwo i łączność ważne jak nigdy dotąd

25.02.2022
Wydarzenia

Слава УкраїніDocierające do nas wstrząsające wieści o ataku militarnym na Ukrainę napawają ogromnym smutkiem. W pełni solidaryzujemy się z naszymi ukraińskimi Partnerami i Klientami, którym zagraża teraz realne niebezpieczeństwo. Jesteśmy zdeterminowani, by ich wpierać, między innymi utrzymując pełną ciągłość działania naszych usług.

Jako operator infrastruktury krytycznej dobrze rozumiemy potrzebę niezawodnej łączności. Budowana przez lata solidna i stabilna infrastruktura telekomunikacyjna Atmana, w tym dwie bezpośrednie relacje Warszawa-Kijów z wykorzystaniem łączy różnych operatorów klasy Tier 1, umożliwia pełny tranzyt międzynarodowy i stanowi gotową, bezpieczną bazę do świadczenia redundantnych usług transmisyjnych.

Służby techniczne Atmana i operatorzy Centrum Zarzadzania Siecią w sposób ciągły monitorują pracę urządzeń i łączy, dokładając wszelkich starań, aby służyć naszym Klientom potrzebnym wsparciem. Obecnie nasza sieć działa bez zakłóceń.

Ponieważ rozwój zdarzeń jest trudny do przewidzenia, a priorytetem w tej chwili jest bezpieczeństwo ludzi, prosimy o wyrozumiałość, jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości w naszych usługach.

Слава Україні!