Filtruj po kategorii:
23.05.2024
Nowości firmowe

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) to międzynarodowa norma określająca zasady ochrony danych posiadaczy kart płatniczych. Certyfikacja zgodności gwarantuje, że Atman stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie przechowywania, przetwarzania i przesyłania danych kart płatniczych.

IBM logo
11.04.2024
Nowości firmowe, Nowości produktowe

Atman nawiązał współpracę partnerską z IBM dot. macierzy. To urządzenia wysoko cenione przez firmy korzystające z usługi Serwerów Dedykowanych. Dzięki programowi IBM Partner Plus Atman zyskuje możliwość współpracy ze specjalistami IBM w celu przygotowania rozwiązania w 100% odpowiadającego oczekiwaniom danego klienta.

Budowa Atman DC WAW-3
09.04.2024
Nowości firmowe

Atman zawarł umowę na finansowanie rozbudowy obiektów centrów danych na kwotę 1,35 miliarda złotych. Kredyt przeznaczony jest na głównie na budowę nowego kampusu WAW-3 w Duchnicach pod Warszawą, ale także na rozbudowę istniejących obiektów kolokacyjnych firmy Atman. Umowę sygnowało 6 instytucji finansowych z Polski i Europy.

DE-CIX certified Reseller bagde
26.03.2024
Nowości produktowe

Z początkiem marca 2024 r. DE‑CIX ogłosił wprowadzenie R3 Partner Program. Atman otrzymał status oficjalnego Resellera DE‑CIX, potwierdzając swoją silną pozycję partnerską. Jako certyfikowany Reseller, Atman oferuje na preferencyjnych warunkach cenowych dwa warianty dostępu do DE‑CIX.

22.03.2024
Nowości produktowe

Bazując na doświadczeniach budowy własnej sieci szkieletowej DWDM, Atman proponuje klientom usługę DWDM zarówno w standardzie Fiber Channel, jaki Gigabit Ethernet. Atman DWDM to nowość w portfolio usług transmisyjnych, wprowadzona z myślą o zapewnianiu wydajnej wymiany danych między centrami danych w Warszawie i okolicach.

cda logo
12.03.2024
Nowości produktowe

Nowe punkty odbioru usług Thinx Internet Exchange w Polsce, sukcesywne powiększanie grona polskich i zagranicznych contentodawców – ciągły rozwój należącego do Atmana punktu wymiany ruchu przynosi mierzalne efekty np. w postaci osiągnięcia ponad 1,5 Tb/s obsługiwanego ruchu.

Ateneum logo
07.02.2024
Nowe kontrakty

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie korzysta ze środowiska IT w modelu IaaS (infrastruktura jako usługa) w Atman Data Center. Jako Partner Technologiczny zapewniamy serwery dedykowane z licencjami Windows Server, chronione firewallem sprzętowym i systemem anty-DDoS.

23.01.2024
Nowości produktowe

Udostępniany przez Atman moduł vCloud Availability upraszcza i przyspiesza proces migracji środowisk VMware’owych na platformę Atman VMware Cloud. Przy użyciu vCloud Availability klienci Atman VMware Cloud mogą również w łatwy sposób budować rozwiązania typu disaster recovery (DR).

15.01.2024
Wydarzenia

Dzięki naszym łączom światłowodowym Studio 32. Finału WOŚP, strona internetowa Fundacji WOŚP i Finałowy koncert mają zapewniony wydajny i nieprzerwany dostęp do Internetu.
Aby jeszcze bardziej wesprzeć 32. Finał, wystawiliśmy na aukcję niepowtarzalną Podróż do Fabryki Internetu! Zwycięzcę licytacji (+ 5 os.) oprowadzimy po Atman Data Center w Warszawie.