Uroczyste otwarcie budynku F6 w Centrum Danych Atman Warszawa-1

10.09.2021
Wydarzenia

Z okazji otwarcia nowo wybudowanego obiektu kolokacyjnego F6 zapraszamy na wirtualne spotkanie z ekspertami i praktykami rynku data center,  którzy będą rozmawiać m.in. o wykorzystaniu centrów danych do przyspieszania rozwoju biznesu, a także o rozwiązaniach i technologiach stosowanych w nowoczesnych obiektach DC.

Zaproszenie na wydarzenie Warszawskie centra danych akceleratorem rozwoju biznesu w Europie
Wspólnie z firmą Vertiv zapraszamy Cię na spotkanie online: „Warszawskie centra danych akceleratorem rozwoju biznesu w Europie”, które odbędzie się 28 września 2021 r. w godzinach 10-12. Zarejestruj się i weź w nim udział, a poznasz możliwości, jakie nowoczesna infrastruktura hiperskalowalnego centrum danych otwiera przed współczesnym biznesem.

Nowocześnie wyposażone i właściwie zarządzane centra danych są partnerami zarówno dla globalnych przedsiębiorstw, które chcą działać w naszym regionie bez dokonywania znaczących inwestycji w infrastrukturę IT, jak i lokalnych organizacji, które szukają bezpiecznych warunków i wsparcia dla szybkiego wzrostu.

Oddawany do użytku budynek F6 – blisko 1500 mkw. powierzchni technicznej netto i 3,6 MW zasilania gwarantowanego – jest częścią planu rozbudowy Centrum Danych Atman Warszawa-1.

Zagadnienia poruszane podczas spotkania:

  • Warszawa jako część nowego FLAP-D i jej czołowa rola w regionie CEE
  • Zmiana struktury polskiego rynku data center; prognozy i trendy
  • Jak dostosowywać rozwiązania DC do wymagań organizacji
  • Jak przyspieszyć rozwój firmy dzięki skalowalności, elastyczności, re-engineeringowi
  • Najlepsze praktyki na rynku data center; TCO (Capex vs Opex), trendy regulacyjne i związane z nimi wyzwania dla sektorów branżowych.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie wydarzenia.