Filtruj po kategorii:
Budynek F5
06.07.2020
Nowości firmowe

Rozpoczęliśmy budowę nowego obiektu kolokacyjnego w Centrum Danych Atman Warszawa-1. Śledź postępy naszych prac. Będziemy je aktualizować na bieżąco.

22.05.2020
Nowości firmowe

W związku z rozpoczęciem rozbudowy Centrum Danych Atman Warszawa-1 przy ul. Grochowskiej 21a o nowy obiekt kolokacyjny, od 25 maja br. wprowadzamy nową organizację ruchu kołowego i pieszego na terenie kampusu. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

11.05.2020
Nowości firmowe

ATM S.A. rozpoczął budowę kolejnego obiektu kolokacyjnego w Centrum Danych Atman Warszawa-1. Inwestycja zwiększy powierzchnię kolokacyjną lidera polskiego rynku o blisko 1,5 tys. mkw. netto.

Zasady dostępu do kolokacji w związku z COVID-19
24.03.2020
Nowości firmowe

Z największym szacunkiem i troską traktujemy zdrowie naszych pracowników i klientów, ich podwykonawców oraz innych naszych współpracowników. W związku z tym i zgodnie z zaleceniami administracji publicznej wprowadzamy regulacje operacyjne dotyczące wizyt w naszych obiektach kolokacyjnych.

Informacja ATM S.A. o działaniach podjętych w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 w Polsce
16.03.2020
Nowości firmowe

Realizując plan zapewnienia ciągłości działania, ATM S.A. na bieżąco monitoruje rozwój sytuacji związanej z COVID-19 i proaktywnie dostosowuje funkcjonowanie firmy. Obecnie służby ATM S.A. nie obserwują zagrożeń dla kontynuacji świadczonych usług.

05.12.2019
Nowości firmowe

Atman otrzymał certyfikat Data Centre Operations Standard firmy EPI. To globalny standard obejmujący wszystkie aspekty zarządzania operacyjnego centrum danych, potwierdzający wysoki poziom jego niezawodności i ciągłości działania, a także bezpieczeństwa. Operator jest pierwszą firmą w Europie, która uzyskała certyfikację EPI-DCOS.

10.07.2019
Nowości firmowe

Zakres certyfikacji obu norm obejmuje: „dostarczenie i utrzymanie usług telekomunikacyjnych oraz usług centrum danych, w tym transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, a także usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej”.

19.03.2019
Nowości firmowe

Dotychczasowy Prezes zakończył z sukcesem powierzoną mu fazę reorganizacji i wprowadzenia firmy na ścieżkę wzrostu.

T-Ssytems Zero Outage
09.01.2019
Nowości firmowe

Z wielką przyjemnością informujemy, że ponownie przeszliśmy pozytywnie „Zero Outage Approval Program” firmy T-Systems i otrzymaliśmy certyfikat „Approved Zero Outage Supplier” na kolejny rok!