Filtruj po kategorii:
Zasady dostępu do kolokacji w związku z COVID-19
24.03.2020
Nowości firmowe

Z największym szacunkiem i troską traktujemy zdrowie naszych pracowników i klientów, ich podwykonawców oraz innych naszych współpracowników. W związku z tym i zgodnie z zaleceniami administracji publicznej wprowadzamy regulacje operacyjne dotyczące wizyt w naszych obiektach kolokacyjnych.

Informacja ATM S.A. o działaniach podjętych w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 w Polsce
16.03.2020
Nowości firmowe

Realizując plan zapewnienia ciągłości działania, ATM S.A. na bieżąco monitoruje rozwój sytuacji związanej z COVID-19 i proaktywnie dostosowuje funkcjonowanie firmy. Obecnie służby ATM S.A. nie obserwują zagrożeń dla kontynuacji świadczonych usług.

05.12.2019
Nowości firmowe

Atman otrzymał certyfikat Data Centre Operations Standard firmy EPI. To globalny standard obejmujący wszystkie aspekty zarządzania operacyjnego centrum danych, potwierdzający wysoki poziom jego niezawodności i ciągłości działania, a także bezpieczeństwa. Operator jest pierwszą firmą w Europie, która uzyskała certyfikację EPI-DCOS.

10.07.2019
Nowości firmowe

Zakres certyfikacji obu norm obejmuje: „dostarczenie i utrzymanie usług telekomunikacyjnych oraz usług centrum danych, w tym transmisji danych, dostępu do Internetu, kolokacji, hostingu, a także usług serwerów dedykowanych i chmury obliczeniowej”.

19.03.2019
Nowości firmowe

Dotychczasowy Prezes zakończył z sukcesem powierzoną mu fazę reorganizacji i wprowadzenia firmy na ścieżkę wzrostu.

T-Ssytems Zero Outage
09.01.2019
Nowości firmowe

Z wielką przyjemnością informujemy, że ponownie przeszliśmy pozytywnie „Zero Outage Approval Program” firmy T-Systems i otrzymaliśmy certyfikat „Approved Zero Outage Supplier” na kolejny rok!

16.11.2018
Nowości firmowe

Spółka ATM S.A. zajęła I miejsce w kategorii „Efektywność” rankingu IT@BANK. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 15 listopada 2018 r. podczas konferencji IT@BANK w warszawskim Hotelu Hilton.

10.10.2018
Nowości firmowe

Pod koniec sierpnia po raz pierwszy w historii spółki odbył się audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji.

testlab Atman Vertiv news
01.10.2018
Nowości firmowe

Pierwsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej laboratorium testowe infrastruktury IT kolokowanej w centrum danych ma pomóc w projektach badawczo-rozwojowych i testach działania systemów zasilania przy zmiennym obciążeniu.