28.01.2021
Analizy branżowe, Outsourcing infrastruktury IT

W tle pandemii rozgrywa się bitwa o zachowanie ciągłości działania wielu przedsiębiorstw. Badanie przeprowadzone przez „Computerworld” na zlecenie Atmana daje odpowiedź, w jaki sposób obecny kryzys zmienił podejście organizacji do outsourcingu i chmury.

23.12.2020
Podcasty, Outsourcing infrastruktury IT

Kiedy warto rozważyć migrację do chmury prywatnej? Poznaj charakterystykę chmur innych niż publiczne – zapraszamy do wysłuchania podcastu Atmana.

22.12.2020
Podcasty, Bezpieczeństwo, Outsourcing infrastruktury IT

Poznaj korzyści z wdrożenia Disaster Recovery Center, czyli zapasowego centrum danych – zapraszamy do wysłuchania podcastu Atmana.

21.12.2020
Podcasty, Outsourcing infrastruktury IT

Poznaj kulisy funkcjonowania i niezbędne elementy nowoczesnego centrum danych – zapraszamy do wysłuchania podcastu Atmana.

16.12.2020
Analizy branżowe, Outsourcing infrastruktury IT

Konieczność cyfrowej transformacji i rosnący rynek usług łączących centra danych między sobą zmieniają definicję i wymagania dotyczące sieci centrum danych. Aplikacje i przetwarzanie danych – cyfrowe źródła życia nowoczesnych organizacji – są dziś rozproszone, znajdują się nie tylko w lokalnych centrach danych, ale także w wielu sieciach chmurowych.

05.11.2020
Outsourcing infrastruktury IT

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji budynku kolokacyjnego F6, który powstaje w Centrum Danych Atman Warszawa-1. F6 wyróżniają m.in. automatyczna podwójna rampa rozładunkowa i dedykowany układ uzdatniania wody do systemu HVAC.